امام جمعه ورزقان:

کار حسینی امروز ایستادگی در مقابل دنیای پوشالی استکبار است

کار حسینی امروز ایستادگی در مقابل تمام دنیای پوشالی استکبار است، می‌گویند فروش نفت ایران به صفر می‌رسد اما نمی‌دانند که اگر ایران نتواند نفت بفروشد هیچ یک از کشور ها نیز نخواهند توانست نفت خود را بفروشند.

به گزارش پایگاه خبری آوای ورزقان، حجت الاسلام مهدی پورمحمد در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه راهپیمای اربعین نمادی از وحدت امت اسلامی بود، اظهار داشت: استکبار جهانی سال‌های سال است که در صدد ایجاد اختلاف بین مسلمانان و شیعه و سنی بود ولی با با وحدتی که بین مسلمانان وجود دارد نتوانستند و شکست خوردند.

وی به حضور گسترده مردم ایران در راهپیمایی اربعین اشاره کرد وگفت: دشمنان و آمریکا قبل از ماه محرم در تلاش بودند بین مردم ایران و مردم عراق اختلاف ایجاد کنند امام تیرشان به سنگ خورد و مردم عزیز ایران با این حضور باشکوهی که داشتند جواب سختی به آمریکا دادند.

پورمحمد در ادامه با اشاره به یوم الله ۱۳ آبان گفت: استکبار جهانی و دشمنان به شدت سعی می‌کنند ۱۳ آبان امسال کمرنگ شود امام نمی‌دانند مردم این در دنیا نماد مقاومت هستند و امسال نیز باشکوه‌تر از سال‌های گذشته حضور خواهند داشت.

امام جمعه ورزقان تصریح کرد: پس از تسخیر لانه‌ جاسوسی آمریکا در تهران و بررسی اسناد لانه‌ جاسوسی معلوم شد که شیطان بزرگ توطئه‌های زیادی علیه مردم ایران انجام داده است و اگر آن روز لانه‌ جاسوسی توسط دانشجویان انقلابی تسخیر نمی‌شد، انقلاب به خطر می‌افتاد.

وی در ادامه به حقوق بشر آمریکای اشاره کرد و گفت: آنها (آمریکا) جلو ورود داروهای سرطانی به ایران را گرفتند و از حقوق بشر حرف می‌زنند، از کشتار و جنگ در کشورهای یمن، افغانستان، عراق و سوریه حمایت می‌کنند و از حقوق بشر حرف می‌زنند.

پورمحمد با اشاره فرمایشات رهبر کبیر انقلاب متذکر شد: هیچ گاه سلاح مبارزه با استکبار را به زمین نگذارید، سازش با شیطان بزرگ آمریکا و استکبار جهانی خیانت به ملت است، تا حق و باطل است مبارزه هم است، امروز نماد باطل آمریکا است و نماد حق و حقیقت جبهه مقاومت و ایران اسلامی است، اگر بند و بند استخوانهای‌مان را بسوزانند هرگز امان نامه کفر و شرک را امضا نمی‌کنیم.

امام جمعه ورزقان یادآور شد: کار حسینی امروز ایستادگی در مقابل تمام دنیای پوشالی استکبار است، می‌گویند فروش نفت ایران به صفر می‌رسد اما نمی‌دانند که اگر ایران نتواند نفت بفروشد هیچ یک از کشور ها نیز نخواهند توانست نفت خود را بفروشند.

وی گفت: تعلیم و تربیت فرزندان حقی است بر گردن پدر و مادر، والدین باید با فرزندانشان ارتباط صمیمی داشته باشند و در تربیتشان دقت کافی داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *