امام جمعه ورزقان:

آمریکا بداند ما در تنگه هرمز تعیین‌کننده فروش یا عدم فروش نفت خواهیم بود/ موشک‌های جبهه مقاومت اسرائیل را شخم خواهد زد

امام جمعه ورزقان گفت: دشمنان و استکبار عملیات روانی راه انداخته‌ و می‌خواستند صادرات نفت ایران را به صفر برسانند، اما باید این را بدانند که ما در تنگه هرمز تعیین می‌کنیم کدام کشورها نفت بفروشند و کدام کشورها نفت نفروشند.

به گزارش پایگاه خبری آوای ورزقان، حجت‌الاسلام مهدی پورمحمد امام جمعه ورزقان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه دشمن تمام توان خود را بر علیه جمهوری اسلامی به‌کار بسته است، اظهار داشت: دشمنان و استکبار عملیات روانی راه انداخته‌ و می‌خواستند صادرات نفت ایران را به صفر برسانند، اما باید این را بدانند که ما در تنگه هرمز تعیین می‌کنیم کدام کشورها نفت بفروشند و کدام کشورها نفت نفروشند.

امام جمعه شهرستان ورزقان در ادامه به وضعیت رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: این رژیم غاصب در مرزها دیواری به ارتفاع ۹  و به عرض ۳ متر کشیده است، مگر چقدر ذلیل شده‌اید که دور تا دور خود دیوار می‌کشید؟ همانطور که شهید تهرانی‌مقدم وصیت کردند موشک‌های جبهه مقاومت اسرائیل را شخم خواهد زد و هیچ‌وقت احساس امنیت نخواهید کرد.

وی، به فرمایشات امام خمینی(ره) اشاره کرد و خطاب به لیبرال‌ها تصریح کرد: لیبرال‌ها بدانند قدرت آمریکا رو به افول است، ممکن است بعضی‌ها بگویند با قدرت‌ها سازش کنیم، ولی باید، بدانند سازش به معنای نابودی تا آخر است.

پورمحمد تصریح کرد: مستندات کافی وجود دارد که نشان می‌دهد قدرت سیاسی و اقتصادی آمریکا رو به افول است، آنها ۲۱ تریلیون دلار بدهی دارند و طبق آماری که خودشان اعلام کردند ۴۰ میلیون نفر گرسنه در کشورشان دارند و با این حساب ۱۰ درصد ملت آمریکا شب‌ها گرسنه می‌خوابند و بی‌سر و پناه هستند.

امام جمعه ورزقان گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی شیطان بزرگ آمریکا از نوک قلعه به ته دره سقوط کرده است و مردم مطمئن باشند آمریکا دیگر توان عربده‌کشی نخواهد داشت.

حجت‌الاسلام پورمحمد در پایان به داشتن تقوا اشاره کرد و گفت: تقوا یعنی نداستنی‌ها را بدانیم و بیاموزیم و به آنها عمل کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *