نماینده مردم ورزقان و خارواناددر مجلس:

متاسفانه با بی‌تدبیری با بعضی از مدیران مشکلات اقتصادی ایجاد شد

نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس گفت: متاسفانه با بی‌تدبیری بعضی از مدیران ارشد کشور مشکلات اقتصادی ایجاد شد و اگر بانک مرکزی و تیم اقتصادی دولت بی‌تدبیری نمی‌کرد این مشکلات اتفاق نمی‌افتاد.

رضا علیزاده امروز در جلسه بسیج اساتید آذربایجان‌شرقی در گفت‌و گو با خبرنگار آوای ورزقان در ورزقان اظهار داشت: باید گفت در طول چهل سالی که از پیروزی انقلاب گذشته است امروز در حساس‌ترین موقعیت قرار داریم.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور و وظیفه اساتید در مقابل این مشکلات، گفت: نیاز کشور به آنها احساس می‌شود و با استفاده از اساتید دانشگاه باید راهکار مناسبی اندیشید تا مردم از لحاظ روانی ضربه نخورند.

رضا علیزاده از بی‌تدبیری بعضی از مسوولان دولتی در اوایل سال انتقاد کرد و اذعان داشت: در زمانی که نه تحریم بودیم، نه فروش نفت کم شده بود و نه بانک مرکزی مشکل خاصی داشت، متاسفانه با بی‌تدبیری بعضی از مدیران کشور مشکلات اقتصادی ایجاد شد و اگر بانک مرکزی و تیم اقتصادی دولت بی‌تدبیری نمی‌کرد، این مشکلات اتفاق نمی‌افتاد.

وی یاد آورد شد: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند؛ توان داخلی کشور می‌تواند پاسخگوی کشور باشد ولی متاسفانه به جای اجرای کامل اقتصاد مقاومتی به برگزاری همایش و جلسات بسنده کردیم و اگر به استعدادهای داخلی اعتماد نداشته باشیم حتماً آسیب خواهیم دید.

انتهایرپیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *