فرمانده سپاه عاشورا؛

دشمن به دنبال ایجاد نارضایتی در بین مردم است

فرمانده سپاه آذربایجان شرقی خواستار توجه جدی فرماندهان به برنامه طرح اعتلای بسیج شد و تاکید کرد؛ طرح اعتلای بسیج باید اولویت برنامه های بسیج باشد.

به گزارش آوای ورزقان به نقل از روابط عمومی سپاه عاشورا عابدین خرم برنامه هایی همچون محرومیت زدایی، همگام با کشاورز، طرح بهنام محمدی، کاهش آسیب های اجتماعی، راه اندازی صندوق های قرض الحسنه، گشت بسیج محله محور و … را از اهم برنامه های طرح اعتلای بسیج برشمرد.

وی با بیان اینکه مبنای اجرای برنامه های بسیج همان مبنایی است که امام راحل هنگام تاسیس این تشکل آن را بنا نهاد و اکنون رهبر فرزانه انقلاب به آن تاکید دارند، اظهارداشت: برنامه ها در اساس همان برنامه هاست و در برخی موارد شیوه اجرای آن ها تغییر یافته است.

سردار خرم در ادامه توجه به بحث طرح صالحین را از دیگر اولویت های برنامه های بسیج در تربیت نیروهای انقلابی و حفظ و تقویت آن ها عنوان و به آن تاکید کرد.

وی توجه فرماندهان بسیج به مسایل روز و تهدیدات سیاسی را از دیگر اولویت های بسیج برای روشنگری جامعه خواند و افزود: باید بسیجیان آگاه به مسائل روز باشند تا بتوانند در روشنگری جامعه نقش افرین کنند.

سردار خرم توجه جدی فرماندهان به مباحث فرهنگی و هجمه شدید دشمن در این خصوص را یادآور شد و گفت: امروز دشمن از این رهگذر به خصوص در فضای مجازی به دنبال ناامید کردن مردم به خصوص جوانان و ایجاد نارضایتی در بین مردم هستند تا بتوانند جنگ فرهنگی، رسانه ای خود را اجرا کنند.

فرمانده سپاه آذربایجان شرقی منویات رهبر فرزانه انقلاب را در مباحث مختلف چراغ راه عنوان و بیان کرد: معظم له در همه بیانات خود مسیر حرکت را ترسیم و با تحلیل های خود از وقایع و جریان های مختلف آنچه را که باید بدانیم بیان می کنند بنابراین بسیجیان باید سخنان ایشان را قطب نمای حرکت خود قرار دهند.

سردار خرم همچنین در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به رزمایش محمد رسول الله و حضور جهادی و انقلابی بسیجیان در عرصه خدماتی و رزمایش اقتدار آن، ضمن قدردانی به توجه جدی بسیجیان و ضرورت پرداخت آن ها در این عرصه ها تاکید کرد و خواستار توجه به نقاط مثبت و کاستی های اردوهای جهادی برای خدمات رسانی هرچه بهتر و موثرتر در برنامه های آینده شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *