فرمانده سپاه شهرستان ورزقان؛

بسیج یک موضوع محوری و حیاتی برای انقلاب است

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان ورزقان با بیان اینکه بسیج یک موضوع محوری و حیاتی برای انقلاب است، گفت: پشتوانه اصلی انقلاب مردم هستند و بسیج نیز یک تشکل مردمی سازمان یافته است که به فرمان امام راحل برای پشتیبانی از انقلاب تشکیل شده است.

سرهنگ پاسدار موسی صفی در گفت‌وگو با خبرنگار آوای ورزقان، ضمن تبریک هفته بسیج، در تشریح برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان ورزقان، اظهار داشت: هدف از گرامیداشت این هفته تبیین نقش و جایگاه بسیج در تقویت روحیه انقلابی؛ خدمتگزاری و اقتدار ملی است که در همین راستا شعار محوری هفته بسیج امسال، «بسیج مظهر ایستادگی، پیشرفت، وحدت و خدمت» نام گرفته است.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان ورزقان با بیان اینکه بسیج یک موضوع محوری و حیاتی برای انقلاب است، گفت: پشتوانه اصلی انقلاب مردم هستند و بسیج نیز یک تشکل مردمی سازمان یافته است که به فرمان امام راحل برای پشتیبانی از انقلاب تشکیل شده است.

وی افزود: بسیج همواره در برهه‌های مختلف و حساس تاریخ انقلاب در صحنه حضور داشته است و در عمل ثابت کرده هر جایی تفکر بسیجی در جامعه رشد و نمود یابد موفقیت‌های غیرقابل تصور حاصل می‌شود.

صفی تصریح کرد: بسیج در واقع لشکری به زیبایی لشکر مخلص خدا و تجمع دل‌شیفتگان و سیراب شدگان از مکتب عاشورایی حضرت ابا عبدالله‌الحسین(ع) و تمسک به ارزش‌های ناب اسلامی است که پیوسته با حضور خود در همه صحنه‌های دفاع از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی جان برکف بوده و بصیرت عمیق خویش را در همه حال به رخ دشمنان می‌کشاند.

وی یادآور شد: اشاعه و گسترش تفکر بسیجی موجب جلوگیری از بروز مشکلات و معضلات در تمامی ابعاد جامعه می‌شود.

صفی با اشاره به فعالیت گروه‌های جهادی پایگاه محور که کارهای بزرگی را در محلات و روستاها انجام دادند گفت: امسال سپاه ورزقان به موضوع محرومیت‌زدایی توجه ویژه‌ای داشته و توسط گروهای جهادی عمرانی، فرهنگی، پزشکی، توانستیم خدمات گسترده‌ای را به مردم ولایتمدار شهرستان ورزقان ارائه دهیم.

وی به حضور گسترده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در شهرستان ورزقان اشاره کرد و بیان داشت: قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در شهرستان ورزقان حضور فعالی داشته است، به‌طوریکه در دهستان جوشین بخش خاروانا فعالیت‌های چشمگیر عمرانی، فرهنگی جاده‌سازی، پزشکی، آبرسانی انجام گرفت و بعد از آبرسانی به روستای محروم آوانسر بود که مهاجرت معکوس اتفاق افتاد و تعداد زیادی از اهالی به روستا برگشته و ساکن شدند

فرمانده سپاه شهرستان ورزقان با اشاره به برنامه‌های شاخص هفته بسیج خاطرنشان کرد: برگزاری یادواره شهدا، غبارروبی مزار مطهر شهدا، شرکت فعال بسیجیان در میقات نماز جمعه، افتتاح طرح‌های محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی درسطح شهرستان، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا حضور حماسی بسیجیان شهرستان در همایش سالروز تشکیل ارتش بیست میلیونی از مهم‌ترین برنامه‌های این هفته در شهرستان ورزقان است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *