جانشین فرمانده سپاه عاشورا:

مشکل آمریکا با اسلام است/تفکر بسیجی؛ عامل بالندگی نظام

جانشین فرمانده سپاه عاشورا گفت: تمام هجمه‌ها و فشارهای رسانه‌ای، اقتصادی، روانی و سیاسی دشمنان علیه مردم ایران به خاطر اجرای احکام اسلامی در کشور است و به عبارتی باید گفت که مشکل آمریکا با اسلام است.

به گزارش پایگاه خبری آوای ورزقان، سردار اصغر عباسقلی‌زاده دیروز در مراسم دومین سالگرد شهید مدافع حرم سردار حاج ذاکر حیدری در ورزقان اظهار کرد: شهید حیدری به تکلیف پاسداری و بسیجی خود عمل کرد به طوریکه شهید ذاکر حیدری در سن نوجوانی وارد عرصه انقلاب شده و در دوران هشت سال دفاع در جبهه حق علیه باطل شرکت داشت و در آخر نیز برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) به شهادت رسید و در حقیقت این شهید بزرگوار یک الگو و اسوه برای جوانان است.

وی در ادامه به تفکر بسیجی اشاره کرد و گفت: اگر امروز در ناامن‌ترین نقطه جهان در امنیت قرار داریم و یا اگر امروز در دنیا حرفی برای گفتن داریم و در مسائل عملی در رتبه‌های برتر دنیا قرار گرفته‌ایم و در حوزه موشکی از قدرت‌های جهانی محسوب می‌شویم، قطعا در همه‌ این دستاوردها مدیون بسیجیان و تفکر بسیجی هستیم.

جانشین فرمانده سپاه عاشورا افزود: تمام هجمه‌ها و فشارهای رسانه‌ای، اقتصادی، روانی و سیاسی دشمنان علیه مردم ایران به خاطر اجرای احکام اسلامی در کشور است و به عبارتی باید گفت که مشکل آمریکا با اسلام است.

وی به جنایات رژیم سعودی در یمن اشاره کرد و توضیح داد: عربستان سعودی در ظاهر مهد اسلام است ولی در واقعیت در دامن و کنار استکبار جهانی ایستاده است به طوریکه در تمامی فتنه‌ها و جنایت‌های که آمریکا در کشورهای اسلامی انجام داده است عربستان سعودی نیز شریک بوده است.

عباسقلی‌زاده تدابیر حکیمانه فرماندهی کل قوا را مورد اشاره قرار داد و گفت: امروز همه شاهد برگزاری کنگره عظیم جهان اسلام در تهران هستیم که بیش از ۸۰ نفر از مسئولان، شخصیت ها و نخبگان کشورهای اسلامی در کنگره حضور داشته تا جلو فتنه‌های آمریکایی گرفته شود.

وی به پیش بینی‌های رهبر انقلاب از آینده استکبار جهانی و جبهه مقاومت اشاره کرد و افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب پیش‌بینی کردند، جبهه مقاومت هر روز سربلند و قوی‌تر می‌شود و استکبار روز به روز ذلیل و خوارتر می‌شود به طوریکه نمونه این ضعیف شدن‌ها شکست اخیر رژیم صهیونیستی در جنگ دو روزه بود که با استفاده از گنبد آهنین توان مقابله با موشک‌های نیروهای غزه و قدس را نداشتند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *