امام جمعه ورزقان:

دولتمردان پاسخ حرف های گستاخانه و طلبکارانه انگلیس را بدهند

امام جمعه ورزقان حضور وزیر خارجه کثیف انگلیس در تهران اشاره کرد و متذکر شد: وزیر خارجه انگلیس طلبکارانه وارد ایران شد و از آزادی جاسوسی که در کشورمان است حرف می زد، چرا دولت محترم و وزارت خارجه در مقابل این عربده‌کشی‌ها مماشات می‌کند؟ مگر وظیفه شما چیست؟

به گزارش پایگاه خبری آوای ورزقان،حجت الاسلام مهدی پورمحمد امام جمعه شهرستان ورزقان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: در تاریخ کشور هر وقت جنگی رُخ داد، قسمتی از خاک کشور را از دست دادیم ولی برای اولین بار در تاریخ کشور در دفاع مقدس نه تنها یک وجب از خاک کشور را از دست ندادیم بلکه در مقابل دنیا ایستادیم و از خاک و ناموس خود دفاع کردیم و به جهانیان نشان دادیم که با مقاومت و تفکر بسیجی می توان پیروز شد.

امام جمعه ورزقان افزود: عزت و سربلندی کشور بسیج است همانطور که رهبر انقلاب فرمودند؛ علت شکست ناپذیری انقلاب اسلامی تفکر بسیجی است و انتظار می رود دولتمردان نیز با تفکر بسیجی کشور را مدیریت کنند.

وی به صحبت‌های اخیر فرمانده هوا و فصای سپاه پاسداران اشاره کرد و ادامه داد: به لطف تدابیر فرماندهی کل قوا همه‌‌ موشک‌ها نقطه زن شدند و آمریکایی‌ها می‌دانند که پایگاه‌های نظامی‌‌شان در منطقه زیر موشک‌های ایران هستند و اگر حرکتی کنند مثل اسرائیل با خاک یکسان خواهند شد.

پورمحمد به دیدار اخیر رهبر انقلاب با رئیس جمهور عراق اشاره کرد و گفت؛ مقام معظم رهبری خطاب به رئیس جمهور عراق فرمودند؛دوست و دشمن خود را بشناسید و در مقابل دشمنان خود مقاومت کنید و اتحاد ملی عراق را حفظ کنید، باید شان مرجعیت را حفظ کنید و باید ظرفیت جوانان حشد الشعبی را حفظ کنید.

وی به حضور وزیر خارجه کثیف انگلیس در تهران اشاره کرد و متذکر شد: وزیر خارجه انگلیس طلبکارانه وارد ایران شد و از آزادی جاسوسی که در کشورمان است حرف می زد، چرا دولت محترم و وزارت خارجه در مقابل این عربده‌کشی‌ها مماشات می‌کند؟ مگر وظیفه شما چیست؟

پورمحمد گفت؛ زمانی که ترامپ دیوانه از برجام خارج شد، رئیس جمهور کشورمان بلافاصله گفتند؛ بیش از چند هفته به اروپایی‌ها فرصت نمی‌دهیم و باید زودتر تکلیف برجام را مشخص کنند، جناب آقای رئیس جمهور از چند هفته شما، هفت هفته گذشته است، چرا کسی جوابگو نیست، این کشور مقام‌ها دولتی دارد و وظیفه دولتمردان است که پاسخ حرف‌های گستاخانه و طلبکارانه را بدهند.

امام جمعه ورزقان در ادامه از صحبت های یکی از نمایندگان مجلس انتقاد کرد و گفت: متاسفانه به جایی اینکه در مقابل دشمنان و مشکلات مردم کشور پاسخگو باشند، مشکلات اقتصادی کشور را به آزادی سران فتنه ربط می‌دهند از آزادی فتنه‌گران حرف می‌زنند، افسوس که عزت و شرف را زیر سوال می‌برید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *