امام جمعه ورزقان:

نمایندگان باید سودای سازش را از فکر خود بیرون کنند/بینی رژیم صهیونیستی به خاک مالیده شد

امام جمعه موقت ورزقان خطاب به نمایندگان مجلس گفت:هیچ وقت نباید حاضر به معامله با استکبار جهانی و دشمنان دیرینه این ملت شوند و باید سودای سازش را از فکر خود بیرون کنند.

به گزارش پایگاه خبری آوای ورزقان، حجت‌الاسلام جواد صادقی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ورزقان اظهار داشت: ایستادگی در مقابل استکبار یکی از ویژگی‌های شهید مدرس بود، نمایندگان مجلس باید شهید مدرس را الگوی خود قرار دهند و باید مثل مدرس شناخت صحیح از حرکت‌های دشمنان و مسائل ملت و منافع کشور را داشته باشند و هیچ وقت نباید حاضر به معامله با استکبار جهانی و دشمنان دیرینه این ملت شوند و باید سودای سازش را از فکر خود بیرون کنند.

امام جمعه موقت ورزقان گفت: رای مردم به قانون اساسی جمهوری اسلامی بزرگ‌ترین تجربه مردم‌سالاری است که بلافاصله بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد و با رای قاطع مردم به تصویب رسید.

وی به جنگ نرم و روانی دشمنان اشاره کرد و افزود: هدف جنگ نرم دشمن دور کردن مردم از عرصه‌ جهاد و مقاومت است، ثمره‌ای مقاومت دستیابی به پیروزی، اقتدار و پیشرفت است و این دستاوردهای بزرگ باعث می‌شود که تحمل سختی‌های مجاهدت در پایداری هدف آسان شود.

صادقی به فرمایشات اخیر رهبر انقلاب در دیدار با اعضای کنگره بین‌المللی وحدت اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: رهبر انقلاب با اشاره به پیروزی‌های حزب الله لبنان و مردم فلسطین در سال‌های اخیر فرمودند: رژیم صهیونیستی چند سال پیش بعد از ۳۳ روز در مقابل حزب الله شکست خورد و دو سال بعد در مقابل فلسطینی‌ها فقط ۲۲ روز دوام آوردند و بعدش در جنگ غزه تنها ۸ روز توان داشتند و در جنگ اخیر فقط دو روز دوام آوردند و دوباره بینی‌شان به خاک مالیده شد.

وی در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان نیروی دریای ارتش، گفت: کاری کنید دشمنان حتی جرات تهدید ملت ایران را نداشته باشند، انشا الله با تدابیر رهبر انقلاب در جنگ اقتصادی نیز بینی دشمنان را به خاک می‌مالیم.

امام جمعه موقت ورزقان تاکید کرد: فرار از مقابل دشمن و میدان جنگ جز گناهان کبیره است و باید تا توان و جان داریم در مقابل دشمنان ایستاد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.