امام جمعه ورزقان:

آمریکا دشمن شماره یک مردم محروم و مستضعف جهان است/کشاورزی ورزقان باید از حالت سنتی خارج شود

امام جمعه شهرستان ورزقان گفت: آمریکا دشمن شماره یک مردم محروم و مستضعف جهان است و همه‌ گرفتاری‌های ما از آمریکاست.

به گزارش پایگاه خبری آوای ورزقان، حجت الاسلام مهدی پورمحمد امروز در مجمع بسیج شهرستان ورزقان اظهار داشت: آمریکای‌ها در نظر داشتند تا شروع آبان ماه صادرات نفت ایران را به صفر برسانند اما با حمایت و حضور ملت همیشه در صحنه ایران نه تنها فروش نفت قطع نشد بلکه افزایش نیز یافت.

امام جمعه شهرستان ورزقان گفت: آمریکای جنایتکار در جنگ سخت و همچنین در جنگ نرم از ما شکست خورده است و امروز به دنبال جنگ اقتصادی است و می‌خواهند با استفاده از تحریم‌های اقتصادی به ملت کشورمان فشار وارد کنند.

وی با بیان اینکه اگر بخواهیم ایران و ارزش‌های انقلاب و خون شهدا حفظ شود باید اقتصاد مقاومتی را اجرا کنیم، تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی راهکار مناسبی برای مقابله با تحریم‌های دشمن است، باید اقتصاد مقاومتی را از اتاق جلسات خارج کنیم و در میدان عمل اجرایی کنیم و با حمایت از تولید داخل و ایجاد اشتغال با تحریم‌ها مقابله کنیم.

پورمحمد در ادامه خطاب به مسوولان شهرستان ورزقان گفت: کشاورزی ورزقان به صورت سنتی است و باید این فرهنگ توسط کارشناسان کشاورز از سنتی به صنعتی و نوین تغییر داد و محصولاتی که بازدهی زیادی دارند را جایگزین و مورد استفاده قرار دهیم.

امام جمعه شهرستان ورزقان افزود: یکی از راه‌هایی که می‌تواند به مردم کمک کند، اعطای وام های کم بهره به قشرهای ضعیف جامعه است، که قطعا اشتغال‌زایی خوبی نیز به همراه خواهد داشت.

وی در ادامه با اشاره به سخنان رهبر کبیر انقلاب گفت: آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند،آمریکا در مقابل مسلمین نمی‌تواند خودنمایی کند و ما یقین داریم اگر دقیقا به وظیفه‌‌مان که مبارزه با آمریکای جنایات کار است، ادامه دهیم فرزندان‌مان شهد پیروزی را خواهند چشید،ما به دنبال این نیستیم که آمریکا برای ما کاری انجام دهد،ما آمریکا را زیر پا می‌گذاریم، آمریکا دشمن شماره یک مردم محروم و مستضعف جهان است و همه‌ گرفتاری‌های ما از آمریکاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.