امام جمعه ورزقان؛

۹ دی تجلی هوشمندی و تقابل حق با باطل است/ مردم در فتنه ۸۸ بهتر از خواص

امام جمعه ورزقان گفت: مردم در فتنه ۸۸ خیلی بهتر از خواص و با بصیرت تر از آنها با فتنه‌گران برخورد کردند، باید از حالا خودمان را برای فتنه ۹۸ دشمن آماده کنیم ان‌شاءالله بینی دشمن را باز به خاک خواهیم مالید.

به گزارش پایگاه خبری آوای ورزقان، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی پورمحمد امشب در جمع پر شور مردم بخش خاروانا در همایش ۹ دی روز بصیرت اظهار داشت: ۹ دی تجلی هوشمندی و تقابل حق با باطل است.

وی گفت: ولایت خط‌کش ما در سیاست است و هر کس در مسیر این خط باشد مردم از او حمایت خواهند کرد و هر کس در مسیر این خط‌کش نباشد از نوکران ضدانقلاب است چه از اصولگرایان باشند و چه از اصلاح طلبان باشند.

پورمحمد تصریح کرد: دشمن برای سال ۹۸ فتنه‌ای در سر دارد و آن هم تخریب ولایت است، باید از حالا آگاه باشیم مسوولان نباید در پازل دشمن به عنوان نفوذی حرکت کنند و راه را برای اجرای نقشه دشمن هموار کنند.

وی ادامه داد: مردم در فتنه ۸۸ خیلی بهتر از خواص و با بصیرت تر از آنها با فتنه‌گران برخورد کردند، باید از حالا خودمان را برای فتنه ۹۸ دشمن آماده کنیم ان‌شاءالله بینی دشمن را باز به خاک خواهیم مالید.

پورمحمد گفت: با فتنه‌انگیزی شیرینی و مشارکت بالای مردم در انتخابات را تلخ کردند و باعث تشدید فشارها و افزایش تحریم‌های اقتصادی علیه کشور شدند، ریشه‌ تمام این فشارها دشمنان داخلی مردم ایران است.

امام جمعه شهرستان ورزقان تصریح کرد: دشمنان را باید قوی در نظر بگیریم تا بتوانیم همیشه با آنها مقابله کنیم، عاشورا بالاترین قدرت را دارد و در فتنه ۸۸ عاشورا قدرت خود را به جهان نشان داد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *