انتظار نداریم شکایات مردمی از مسوولان ادارات به فرمانداری برسد/ باید از بخش خصوصی حمایت کنیم

فرماندار شهرستان ورزقان گفت: مسوولان شهرستان ورزقان تلاش می‌کنند برابر قانون، مشکلات مردم را رفع کنند، از این رو انتظار نداریم شکایات مردمی از مسوولان ادارات به فرمانداری برسد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ورزقان، حسن یحیوی فرماندار شهرستان ورزقان عصر امروز در شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: دشمنان انقلاب اسلامی با تمام قدرت و توان خود در تلاش هستند مردم را نسبت به نظام بدبین کنند.

وی به تکریم ارباب رجوع اشاره کرد و افزود: مسوولان شهرستان ورزقان تلاش می‌کنند برابر قانون، مشکلات مردم را رفع کنند، از این رو انتظار نداریم شکایات مردمی از مسوولان ادارات به فرمانداری برسد.

یحیوی در ادامه تصریح کرد: اگر قانون و امکانات امکان خدمت برای رفع مشکل و مطالبه‌ای را نداد باید باحوصله و احترام نسبت به ایجاد رضای درونی در ارباب رجوع اقدام شود تا راضی از اداره خارج شود و شأن ما اقتضا می‌کند برای رفع مشکلات مردم تلاش کنیم و حتی به‌عنوان یک شخص حقیقی هم باید به هم نوع خود کمک کنیم.

فرماندار شهرستان ورزقان به تلاش‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمن با هر وسیله و روشی تلاش می‌کند مردم را نسبت به انقلاب اسلامی و نظام و مسوولان بدبین و تحریک کند.

نماینده دولت در ورزقان با اشاره به خدمات دولت در شهرستان ورزقان تصریح کرد: در دو سال گذشته حداقل ۲۵۰ میلیارد تومان در شهرستان ورزقان سرمایه‌گذاری و کار انجام شده است که بی‌سابقه است.

یحیوی در پایان به حمایت از بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: باید از بخش خصوصی حمایت کرد، چرا که بدون بخش خصوصی امکان توسعه و پیشرفت شهرستان ورزقان ممکن نیست.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.