فرماندار ورزقان در گفتگو با آوای ورزقان مطرح کرد:

وزارت اطلاعات در ایجاد وحدت و همدلی موفق عمل کرده است/وحدت، محصول اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه

فرماندار شهرستان ورزقان به اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران اشاره کرد و گفت: این کار غلط آمریکا موجب وحدت بیش از پیش مردم شد و مردم عزیز ایران بلافاصله بعد از اقدام آمریکا، همگی لباس پاسداری پوشیده و از سپاه پاسداران حمایت کردند.

حسن یحیوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار آوای ورزقان اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان(عج) از بدو انقلاب تا امروز زحمات چشمگیری در راستای ایجاد امنیت در کشور انجام دادند، این سربازان در عرصه‌های مختلف اداری و امنیتی کشور نقش بسزای ایفا کردند و در همین راه جوانان غیور و شجاع زیادی از وزارت اطلاعات در دفاع از کیان مقدس جمهوری اسلامی به شهادت رسیدند.

فرماندار شهرستان ورزقان افزود: سربازان گمنام امام زمان(عج) در مبارزه با فساد کلان اقتصادی کشور در مقابله با قاچاق ارز، کالا و زمین خواری، در مقابل مدعیان دروغ ایستاده و دائما رصد می‌کنند و با افرادی که برای نظام اقتصادی کشور مخل هستند، مبارزه می‌کنند.

وی در ادامه گفت: اگر به گذشته و خصوصا به سال ۹۷ مراجعه کنیم، می‌بینیم که متخلفان در زمینه‌های مختلف توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) مورد رصد قرار گرفتند و پس از دستگیری به دست عدالت سپرده شدند.

فرماندار شهرستان ورزقان در ادامه به تلاش‌های دشمنان انقلاب اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: دشمنان انقلاب اسلامی دائما در صدد هستند امنیت داخلی و خارجی کشور را به‌هم بزنند تا بتوانند با استفاده از ناامنی به مردم آسیب بزنند و آنها را از نظام و انقلاب دلسرد کنند و در این عرصه دشمنان ما کم نیستند و در راس آنها آمریکا، اسرائیل و سایر کشورهای که با این‌ها هم‌پیمان شدند، قرار دارند.

وی تاکید کرد: نمود دشمنی‌های اخیر داعش و تکفیری‌هایی بود که امنیت کشورهای همسایه را از بین برد، وزارت اطلاعات با بیداری و هوشیاری به موقع در این عرصه توانسته امنیت پایدار کشور را تامین و امروز در سایه نیروهای امنیتی در امن‌ترین کشور دنیا قرار داریم.

فرماندار شهرستان ورزقان خاطرنشان ساخت: کارهای امنیتی و اطلاعاتی کاری بسیار سخت و دشوار است که نیروهای اطلاعاتی کشورمان با همکاری سایر دستگاه‌های امنیتی کشور به نحو احسن آن را انجام می‌دهند که جا دارد از طرف مردم شهرستان ورزقان از زحمات سربازان گمنام امام زمان (عج) تشکر و قدردانی کنم.

یحیوی در ادامه به کارهای دیگر وزارت اطلاعات اشاره کرد و افزود: وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی در ایجاد وحدت و همدلی میان تمام آحاد مردم، گروهای سیاسی و اقوام مختلف کشور بسیار موفق بوده و با حضور مستمر مردم را به هم نزدیک کرده است.

وی تصریح کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) در پیشرفت، آبادانی و عمران کشور نقش مهمی دارند و با مطالعات کافی و جمع‌آوری نظرات مردم همچنین رفع موانع توسعه و پیشرفت کشور نقش خوب و موثری دارند که باعث پیشرفت روز به روز کشور شدند

یحیوی ادامه داد: هر چند دشمنان انقلاب اسلامی در راس آنها آمریکا کشورمان را با تحریم‌های مختلف مورد هجمه قرار دادند ولی به لطف خدا و با وحدت و اتحاد این تحریم‌ها تا حالا شکست خورده و از این پس هم شکست خواهد خورد.

فرماندار ورزقان، به اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران اشاره کرد و تصریح کرد: این کار غلط آمریکا موجب وحدت بیش از پیش مردم شد و مردم عزیز ایران بلافاصله بعد از اقدام آمریکا، همگی لباس پاسداری پوشیده و از سپاه پاسداران حمایت کردند، سپاهی که در هشت سال دفاع مقدس از کشور دفاع کرد، سپاهی که همیشه در خط مقدم قرار دارد.

وی بیان داشت: دشمنان انقلاب اسلامی اهدافی مانند برهم زدن وحدت و اتحاد کشور را دارند اما با تدابیر رهبر معظم انقلاب تیرهای دشمنان همیشه به سنگ می‌خورد.

یحیوی در پایان ضمن تبریک نیمه شعبان و میلاد امام زمان (عج) عنوان کرد: جا دارد از اداره اطلاعات شهرستان‌های اهر، ورزقان و هریس که در منطقه زحمات زیادی را می‌کشند، تقدیر و تشکر کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *