امام جمعه ورزقان:

جوانان باید بدانند آمریکا پیشینه آن‌چنانی ندارد

پورمحمد گفت: دشمنان در اتاق فکر خود به این نتیجه رسیده اند که حمایت مردم عامل پیروزی جمهوری اسلامی ایران در طول چهل سال گذشته است.

به گزارش پایگاه خبری آوای ورزقان، حجت الاسلام والمسلمین پورمحمد در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: دین و مخصوصا دین مبین اسلام تاریخ بلندی دارد و باید به خاطر همین موضوع نیز به خودمان افتخار کنیم و هزینه های میلیاردی دشمن برای نابودی این دین نیز مصداق همین موضوع است.

امام جمعه شهرستان ورزقان ادامه داد: محور جنگ نرم، جنگ اقتصادی است که جنگی دوضلعی بوده که یک ضلع آن عملیات روانی است و متأسفانه بنگاه‌های تجاری با این عملیات روانی پیش می روند و ما از عملکرد قوه قضائیه نیز گله مندیم چرا که انتظار داریم از این عملیات روانی جلوگیری کرده و به دولت و مردم در حل این مشکلات یاری رسانند.

وی با بیان اینکه ضلع دوم جنگ اقتصادی، تضعیف روحیه جوانان از آینده است، گفت: علت ایجاد عملیات روانی نبود اتحاد است، دشمنان در شبکه های فساد ماهواره ای سعی دارند مردم را نسبت به آینده ناامید کنند.

وی به اهمیت وحدت و اتحاد اشاره کرد و گفت: اتحاد رمز پیروزی در این جنگ اقتصادی است و انتظار داریم مسئولان اجرایی، قضایی و امنیتی متحدانه حرکت کنند .

پورمحمد گفت: دشمنان در اتاق فکر خود به این نتیجه رسیده اند که حمایت مردم عامل پیروزی جمهوری اسلامی ایران در طول چهل سال گذشته است.

امام جمعه ورزقان گفت: صهیونیست‌های بی آبرو آمد‌اند این انقلاب را جادو کنند و قصد دارند کاسه کوزه این انقلاب را جمع کنند و باطن السحر جادوی آنها «روحیه انقلابی» است.

وی افزود: مسئولین زمانی می توانند موفق باشند که انقلابی بوده و انقلابی حرکت کنند و نقشه های شوم آمریکا و دشمنان نظام را روحیه انقلابی برملا می سازد.

پورمحمد گفت: ما تا آخر عمر با دولت آمریکا مبارزه می کنیم زیرا آنها تلاش می‌کنند این انقلاب را نابود سازند و مذاکره با آن دولتی که چنین قصدی را دارد، مخصوصا پس از برجام، نشانه حماقت و بی عقلی است.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *