فرمانده سپاه شهرستان ورزقان:

فتح خرمشهر نماد پیروزی، مقاومت و ایستادگی

سرهنگ سیفی گفت: باید با جان و دل ایران و انقلاب اسلامی را که ثمره ی خون هزاران شهید است حفظ نموده و نگذاریم خواب شوم دشمنان تعبیر شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای ورزقان، سرهنگ حسن سیفی فرمانده سپاه شهرستان ورزقان در آستانه سوم خرداد، سالروز آزاد سازی خرمشهر اظهار داشت: عملیات الی بیت المقدس که برای باز پس گیری خرمشهر طراحی شد یکی از بزرگترین عملیات های نیروهای مسلح ایران بود که با همکاری موثر سپاه و ارتش صورت پذیرفت.

وی گفت: نیروهای ایرانی با توان ۱۳۰هزار نفر رزمنده در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد دهم اردیبهشت سال۱۳۶۱ با رمز یا علی ابن ابی طالب در محور اهواز، خرمشهر و دشت آزادگان آغاز گردید که آزادسازی خرمشهر یکی از مهم ترین نتایج این عملیات  ۴مرحله ای بود.

سیفی ادامه داد: رهبر فرزانه انقلاب فرمودند خرمشهر ها در پیش است، بنابراین همانطور که در زمان جنگ با چنگ و دندان خرمشهر از دست متجاوزان آزاد شد امروز نیز باید با جان و دل ایران و انقلاب اسلامی را که ثمره ی خون هزاران شهید است حفظ نموده و نگذاریم خواب شوم دشمنان تعبیر شود.

وی افزود: آمریکا به خیال خود می خواهد با وارد کردن تجهیزات نظامی به خلیج فارس باعث ارعاب مردم شده و ایشان را به تسلیم وادار کند، اما نمی داند که این امت ۱۴۰۰سال پیش گفته اند ((هیهات من الذله))، دشمنان باید بدانند که ((السلام یعلو و لا یعلی علیه)).

فرمانده سپاه ورزقان تصریح کرد: مردم شریف ایران به عنوان صاحبان اصلی این انقلاب اطمینان داشته باشند که آمریکا جرات دست به ماشه بردن علیه ما را ندارد چرا که آنها خوب می دانند در صورت وقوع جنگ، وسعت،دامنه و زمان پایان جنگ در اختیار آنها نخواهد بود و ایران با استفاده از بازوان قوی خود در منطقه سیلی محکمی به آنها خواهد زد که صدای آن در کل عالم خواهد پیچید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *