رئیس دانشگاه آزاد آذربایجانشرقی:

ادغام واحدهای ورزقان و اهر صحت ندارد/ شایعه‌سازی در آستانه انتخابات

جوانپور گفت: برخی واحدهای دانشگاهی به دلیل کاهش دانشجو به مراکز پردیس تبدیل می‌شوند و به صورت مستقیم زیر نظر دانشگاه آزاد استان فعالیت خواهند کرد.

عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد آذربایجان‌شرقی با اشاره به اخبار مربوط به تجمیع واحدهای کوچک ازجمله ادغام واحد ورزقان در واحد اهر گفت: این‌گونه اخبار شایعه‌ای بیش نیست چرا که در آستانه انتخابات قرار داریم و رقبای نماینده مردم ورزقان، مطالب خلاف واقع را مطرح می‌کنند تا در آرای مردمی تاثیر گذار باشند.

وی افزود: برخی واحدهای دانشگاهی به علت اینکه با کاهش دانشجو مواجه شده‌اند، به مراکز پردیس تبدیل می‌شوند و به صورت مستقیم زیر نظر دانشگاه آزاد استان فعالیت خواهند کرد.

رئیس دانشگاه آزاد استان خاطرنشان کرد: تجمیع مدیریت در واحدهای مرند،‌ جلفا، هادیشهر و خاروانا در راستای اجرای سیاست‌های کلان دانشگاه آزاد اسلامی با هدف چابک‌سازی و یکپارچه کردن سیستم آموزشی حدود یک سال پیش به تصویب رسیده بود؛ اما حکم رسمی آن از طرف دکتر طهرانچی به‌تازگی صادر شد.

جوانپور به برخی جوسازی‌ها درباره تجمیع مدیریت واحد خاروانا در واحدهای مرند و جلفا اشاره کرد و افزود: دانشگاه خاروانا از بدو تاسیس زیر نظر مرند فعالیت کرده است، بنابراین اینکه گفته شود دانشگاه خاروانا با تصمیم جدید به مرند منتقل شده صحیح نیست.

منبع آناج:

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *