بیانیه‌ی مهم سپاه شهرستان ورزقان در مورد انتخابات مجلس شورای اسلامی

بیانیه ی ناحیه مقاومت بسیج سپاه ورزقان سپاه ناحیه ورزقان از حضور پرشور مردم انقلابی شهرستان ورزقان در یوم الله ۲۲بهمن و بزرگداشت دهه ی مبارک فجر تقدیر و تشکر نموده و جزای خیر برای آحاد مردم عزیز شهرستان مسئلت می نماید.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای ورزقان سپاه شهرستان ورزقان در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی بیانیه صادر کرد

متن کامل بیانیه به شرح زیر است

بسم رب الشهدا و الصدیقین
بیانیه ی ناحیه مقاومت بسیج سپاه ورزقان
سپاه ناحیه ورزقان از حضور پرشور مردم انقلابی شهرستان ورزقان در یوم الله ۲۲بهمن و بزرگداشت دهه ی مبارک فجر تقدیر و تشکر نموده و جزای خیر برای آحاد مردم عزیز شهرستان مسئلت می نماید.
با عنایت به فرارسیدن ایام انتخابات یازدهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی و انتشار برخی مطالب در خصوص سپاه پاسداران و سپاه ناحیه ورزقان در فضای مجازی، موارد زیر جهت تنویر افکار عمومی اعلام می گردد:
۱٫ قوانین و مقررات انتخابات به صورت کاملا شفاف وظایف همه ی دستگاه ها و نهاد ها را مشخص نموده و سپاه پاسداران نیز تابع قوانین مربوطه می باشد لذا این نهاد در تمامی مراحل قبل، حین و بعد از انتخابات، حسب مقررات جاری، تخلفات احتمالی مسئولین اجرایی و نامزدهای انتخاباتی و هواداران ایشان را به صورت رسمی به مراجع ذیصلاح اعلام می نماید لکن تصمیم گیری و اعلام نظر نهایی از سوی نهاد های مربوطه خواهد بود.
۲٫ کلیه نامزدهای انتخابات که از سوی شورای محترم نگهبان تایید صلاحیت شده اند برای سپاه پاسداران محترم بوده و حقوق ایشان قطعا محفوظ می باشد.
۳٫ سپاه ناحیه ورزقان کلیه نامزدهای انتخابات و هواداران ایشان را به رعایت مُرّ قانون و پرهیز از هرگونه جوسازی و بداخلاقی دعوت می نماید.
۴٫ سپاه ناحیه ورزقان به عنوان جزئی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با توجه به وظیفه ذاتی خود در دفاع از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن با رعایت کامل مقررات و بر اساس سلسله مراتب فرماندهی با هرگونه هنجارشکنی، جوسازی، اظهارنظر های نسنجیده و نشر اکاذیب علیه سپاه و بسیج در فضای حقیقی و مجازی برخورد قاطع نموده و حق پیگیری قضایی موضوع را برای خود محفوظ می داند.
۵٫ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خصوص نامزدهای انتخابات هرگز ورود مصداقی نخواهد داشت و صرفا بر اساس تشویق همگان به حضور حداکثری مردم در پای صندوق های اخذ آرا و نیز برگزاری انتخاباتی امن، برنامه ریزی و حرکت خواهد نمود.
۶٫ در پایان تاکید میگردد انعکاس دیدگاه ها و مواضع سپاه پاسداران بر اساس سیاست های راهبردی سازمانی، صرفا بر عهده ی روابط عمومی بوده و اظهار نظر های دیگر فاقد وجاهت لازم می باشند.
وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *