یادداشت:

لازمه انتخابات رقابت، هیجان و لازمه توسعه پیشرفت سریع منطقه‌ وحدت، اتحاد و همدلی است

احمد مظفری با ارسال یادداشتی به آوای ورزقان ضمن تبریک به الهوردی دهقانی منتخب مردم حوزه انتخابیه ورزقان و خاروانا، از مردم خواست رقابت ها را کنار گذاشته و رفاقت ها را یک بار دیگر جایگذین کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای ورزقان، مدیر مسئول آوای ورزقان طی یادداشتی در مورد انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه نوشت: یک بار دیگر مردم ورزقان، خاروانا و روستاهای تابعه مُشت محکمی به دهان دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی زدند و با حضور در پای صندوق ها به فرمایشات رهبر عزیز تر از جانم لبیک گفتند.

جناب آقای دکتر الهوردی دهقانی منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه ورزقان و خاروانا، اینجانب، ضمن عرض تبریک به شما منتخب مردم دیار ستارخان ها و علامه جعفری ها که بزرگ ترین مردمان کشورمان ایران هستند، برای شما آرزوی موفقیت بیش از پیش، سلامتی و جلب اعتماد عموم مردم را خواستاریم و امیدار به پیشرفت منطقه هستیم. با اینکه جمهوری اسلامی از سوی استکبار جهانی همیشه در تحریم و فشار های ظالمانه اقتصادی و سیاسی قرار داشته، بی شک با تلاش های شما شهرستان ورزقان پیشرفت خواهد کرد.
از مردم شهرستان ورزقان نیز خواهشمندیم رقابت ها را کنار گذاشته و رفاقت ها را یک بار دیگر جایگزین کنند چرا که لازمه انتخابات، رقابت و هیجان است و لازمه توسعه و پیشرفت سریع منطقه‌ وحدت و اتحاد می باشد.
در پایان به استحضار می رساند؛ پایگاه اطلاع رسانی آوای ورزقان نیز برای ایجاد وحدت و همدلی بین مردم و بین مسئولان هم چون گذشته عمل خواهد کرد و هدفی جز کمک و یاری مسئولان و پیشرفت منطقه نداشته و نخواهد داشت.

احمد مظفری” مدیر مسئول پایگاه اطلاع رسانی آوای ورزقان”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *