معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی:

فرمانداران موظف به تأمین امنیت و ارتباط مستقیم و مستمر با مردم هستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی، تنظیم ارتباط و هماهنگی با تمام قوای حاکمیتی برای رفع مشکلات شهرستان‌ها را از اصلی‌ترین وظایف فرمانداران برشمرد و گفت: فرمانداران به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان‌ها، موظف به تأمین امنیت و آرامش اجتماعی و ارتباط مستقیم و مستمر با مردم هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای ورزقان، علیار راستگو در آیین تودیع و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان ورزقان، با اشاره به سیاست‌های مهم وزارت کشور در انتصاب فرمانداران، اظهار داشت: وزارت کشور علاوه بر توجه به موضوع مهم آموزش نیروی انسانی، استفاده از ظرفیت نیروهای متخصص درون سازمانی را سرلوحه کار خود قرار داده است.

 وی با بیان اینکه مأموریت اصلی وزارت کشور و استانداری‌ها در دو حوزه تأمین امنیت و برگزاری انتخابات است، افزود: امنیت فعلی جمهوری اسلامی ایران در عرصه جهانی، زبانزد و مثال‌زدنی است و این امنیت در سایه تلاش شبانه‌روزی تمامی دست اندرکاران تامین امنیت به دست آمده است.

راستگو، نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها و پیگیری رفع مشکلات را از دیگر وظایف فرمانداران برشمرد و گفت: نمایندگان دولت در شهرستان‌ها باید نظارت و بازرسی از پروژه‌های عمرانی و مشکلات فرهنگی و اجتماعی را باید در اولویت وظایف مدیریتی خود قرار داده و با تخلفات برخورد کنند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به توطئه‌های دشمنان ایران اسلامی برای القای ناکارآمدی نظام، خاطرنشان کرد: تاسیس و مدیریت بیش از ۲۰۰ شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان تنها یکی از مصادیق اقدامات و سیاست‌های خصمانه استکبار جهانی بر ضد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

راستگو در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه بیماری کرونا در استان، تحت مدیریت است، گفت: عملکرد جمهوری اسلامی در مقابله با روند شیوع بیماری کرونا بسیار مطلوب است و این موضوع ناراحتی بسیار شدید استکبار جهانی را به همراه داشته است.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی به سیاست‌های دشمنانه خود با ایران ادامه خواهد داد، اضافه کرد: مطمئنا این کشورها حوزه بهداشت و درمان کشور ما را هدف قرار خواهند داد و تحریم وزیر کشور و تعدادی دیگر از مسئولان عالی رتبه نظامی کشورمان، در امتداد توطئه‌های آنان بر ضد کشورمان است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از خدمات حسن یحیوی در مدت تصدی فرمانداری ورزقان، گفت: ورزقان امروز، ورزقان ۱۰ سال پیش نیست و مسیر توسعه و پیشرفت این شهرستان در سایه تلاش دولتمردان و تمامی ارکان حاکمیت هموارتر شده است.

در این مراسم، محمدباقر خانی، فرماندار سابق ملکان به عنوان فرماندار جدید شهرستان ورزقان معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *