توتوسعه ممکن نمی‌شود؛ مگر به خواست مردم

خانی گفت: مهم‌ترین عامل توسعه، نیروی انسانی کار آمد است و پیشرفت و آبادانی بدون خواست و اراده مردم یک منطقه بخصوص محقق نمی‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای ورزقان محمدباقر خانی فرماندار شهرستان ورزقان در مراسم گرامیداشت روز دهیاری‌ها که صبح امروز برگزار شد اظهار داشت: ۱۴  تیرماه روز شهرداری و دهیاری‌ها رو خدمت شهرداران و دهیاران شهرستان و کارکنان این نهادها تبریک عرض می‌نمایم.

وی ادامه داد: تلاش‌های بخشداران مرکزی و خاروانای شهرستان در ساماندهی فعالیت‌های دهیاران شایسته تشکر و قدردانی است.

خانی گفت: مهم‌ترین عامل توسعه، نیروی انسانی کار آمد است و پیشرفت و آبادانی بدون خواست و اراده مردم یک منطقه بخصوص محقق نمی‌شود.

فرماندار شهرستان ورزقان افزود: دهیاران به عنوان مدیران ارشد روستا در تمامی زمینه به ویژه مدیریت بحران مسئولیت‌هایی را برعهده دارند.

خانی گفت: فعالیت‌های چشم‌گیری را در روستاهای شهرستان خواهیم داشت.

وی افزود: در ۴۰ روز گذشته که از حضورم در شهرستان به عنوان فرماندار می‌گذرد؛ ضمن اینکه از اکثر نقاط بازدید کرده‌ام، اکثر مدیران کل و مدیران ارشد استان را نیز به شهرستان دعوت و مسائل و مسکلات مختلف را پیگیری نموده‌ام.

خانی گفت: متاسفانه برخی حواشی در شهرستان وجود دارد که به دلیل سابقه زیاد بسیاری مسائل را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

نماینده دولت در شهرستان ورزقان گفت: از برنامه‌های دهیاران حمایت کرده و به دنبال اعتماد آفرینی و امید آفرینی در شهرستان هستم و برای اجرای سیاست‌های نظام و دولت در شهرستان به دور از حواشی شبانه روز تلاش خواهم کرد.

یعقوب ولی‌زاده بخشدار مرکزی شهرستان ورزقان نیز در این جلسه ضمن تبریک ۱۳ تیر ماه روز دهیاری‌ها و شهرداری ‌ها را به دهیاران اظهار داشت: حضور مداوم فرماندار محترم در روستاها به منظور رفع مسائل و مشکلات روستاها انرژی بخش است.

وی گفت: در یک سال گذشته بیش از ۲۲ میلیارد تومان برای زیرسازی، جدول‌گذاری و آسفالت‌ریزی در روستاهای بخش هزینه شده است.

ولی زاده در پایان گفت: در اجرای پروژه‌های عمرانی روستاها مجتمع مس سونگون مساعدت نموده و با دهیاری‌ها مشارکت داشته است.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.