بازیکن مس سونگون: کارت بازی را به خاطر پول بلیت جعل کردند

بازیکن تیم فوتسال مس سونگون ورزقان توضیحاتی را در خصوص جعل کارت بازی ارائه کرد.

به گزارش آوای ورزقان به نقل از خبرگزاری فارس، به نظر می رسد باشگاه مس سونگون ورزقان با قرار دادن عکس محمد حاجی‌زاده روی کارت بازی محمد شجری بازیکن تیم ملی فوتسال، اقدام به جعل این کارت کرده است. به همین خاطر حاجی‌زاده با طرح شکایت از این باشگاه نسبت به تخلف صورت گرفته، اعتراضش را اعلام کرد.

محمد حاجی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه آیا در جریان جعل صورت گرفته قرار داشته، گفت: اطلاعی از این مساله نداشتم. برای بازی با مقاومت البرز در کرج قصد داشتیم به تهران سفر کنیم. مسئول امور مالی باشگاه در فرودگاه آشنا داشت و هنگامی که به آنجا رسیدیم به من گفتند داخل شوم. اصلا در جریان امور نبودم. اکبری کارت را به آشنای خودش داده بود و من اصلا آن را ندیده بودم و اطلاعی هم نداشتم. ما سوار هواپیما شدیم و به تهران رفتیم و بعد در تهران فهمیدم با کارت شجری من را راهی این سفر کرده‌اند!

وی ادامه داد:‌ وقتی از این موضوع مطلع شدم، شکایت کردم و در شکایت خودم نوشتم که بررسی کنند شاید جای دیگری هم جعل اسناد صورت گرفته باشد. پیش از این با دو بازیکن دیگر احسان سلیمانی و سامان دشن این کار را کرده بودند. به سپهروند (مسئول روابط عمومی باشگاه) گفتم چرا این کار را کردید؟ این کارت با اسم شجری است اما عکس من را دارد! سپهروند به من گفت؛ ما بلیت گرفته بودیم و برای اینکه دو میلیون پول بلیت هدر نرود، این کار را کردیم که تو به تهران بروی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.