حجت الاسلام پورمحمد انتقاد کرد:

باند قاچاق پروری در معدن طلای اندریان به راه افتاده است/ چرا دستگاههای اجرایی و عوامل امنیتی بی توجه هستند؟

امام جمعه ورزقان ضمن انتقاد از قاچاق سنگ طلا از معدن طلای اندریان گفت: برای جلوگیری و پایان دادن به قاچاق سنگ طلا در این شهرستان دستگاه های ذیربط به این مساله مهم پایان دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای ورزقان به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه ورزقان،


حجت الاسلام والمسلمین مهدی پورمحمد در جلسه شورای اداری شهرستان با انتقاد از باند قاچاق پروری طلای اندریان، گفت: سال هاست در این معدن با بی توجهی و بی رغبتی دستگاه های ذیربط ده ها تن سنگ طلا به روش های مختلف قاچاق می شود و موجب ناامنی در شهرستان شده و حتی چندین نفر در این خصوص جان خود را از دست داده اند. در این معدن، باند قاچاق پروری به شدت و با برنامه ریزی کامل به راه افتاده و متاسفانه هیچ دستگاه مربوطه جلوگیر آن نیستند.

وی گفت: این مطلب را منِ امام جمعه و خدمت گزار فرهنگی مردم مطلع هستم چرا دستگاه های اجرایی و عوامل امنیتی نمی دانند و بی توجه هستند! مگر این امر شدنی است؟

پورمحمد ادامه داد: انتظار داریم برای جلوگیری و پایان دادن به قاچاق سنگ طلا در این شهرستان دستگاه های ذیربط به این مساله مهم پایان دهند.

همچنین وی از مسئولین شهرستان خواست به محوطه امامزاده ورزقان در آستانه ماه محرم رسیدگی شود تا مردم و هیأت های مذهبی ، مراسم ظهر عاشورای حسینی را در این مکان برگزار نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *