معرفی برترین فعالان رسانه‌ به عنوان یاوران مدافعین سلامت؛

درخشش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی آوای ورزقان

در آستانه روز خبرنگار سازمان بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی برترین فعالان رسانه ای به عنوان یاوران مدافعین سلامت را معرفی کرد.

به گزارش آوای ورزقان، با اعلام سازمان بسیج رسانه استان نام خبرنگار و عکاس پایگاه خبری آناج در میان برترین فعالان رسانه‌ای به عنوان یاوران مدافعین سلامت دیده می‌شود. محمدرضا دهقان‌نژاد، خبرنگار و بهزاد عزیزپور عکاس آناج از برترین فعالان رسانه‌ای به عنوان یاوران مدافعین سلامت معرفی شدند.

رامین نظامی‌خواه مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی در این خصوص به نقش موثر اهالی رسانه در تحقق مطالبه جدی رهبر معظم انقلاب برای ماندگار کردن جهاد عظیم و عمومی ملت ایران در مقابله با کرونا و تبعات آن با روایت‌های اثرگذار در قالب‌های مختلف و الگو گرفتن از نقش‌آفرینی شهید آوینی در ثبت و ضبط دفاع مقدس اشاره کرده و تلاش اهالی رسانه به عنوان یاوران مدافعین سلامت را از جنس مجاهدت های خاموش دانست.

وی افزود: از همفکری اساتید، پیشکسوتان و کارشناسان برای انتخاب عزیزانی که بعنوان خبرنگار، عکاس، گزارشگر و نیز فعال فضای مجازی و رسانه های اجتماعی، فعالیت‌های ویژه و آثار شاخصی در زمینه آگاهی‌بخشی، فرهنگ‌سازی، روشنگری، ثبت و ضبط مجاهدت‌های مدافعین سلامت، شهدای خدمت و فعالیت‌های جهادی، پیوست رسانه‌ای رزمایش مردمی مواسات و کمک مومنانه و شبهه‌زدایی و مطالبه‌گری داشته اند؛ استفاده کرده‌ایم و ۲۴ نفر از فعالان رسانه ای استان از ۱۴ رسانه و دو پلتفرم شبکه های اجتماعی برای تجلیل انتخاب شده اند که دو نفر از این عزیزان در شهرستان‌ها مشغول فعالیت‌اند.

مسئول بسیج رسانه استان با اشاره به محدودیت در برگزاری مراسم‌ها یادآور شد: تداوم محدودیت ها و عدم امکان برگزاری مراسم موجب شد تا تصمیم بگیریم تجلیل از همکاران را بیش از این به تاخیر نینداخته و در قالب بازدید از دفاتر رسانه ها برای تبریک روز خبرنگار تندیس یادبودی به منتخبان اهدا کنیم.

اسامی خبرنگاران و گزارشگران منتخب به شرح زیر است:

صادق رنجبر؛ روابط عمومی بیمارستان امام رضا(ع) و خبرنگار روزنامه اطلاعات
مهرداد خوشکار مقدم؛ پایگاه خبری ترجمان صبح
کتایون حمیدی؛ خبرگزاری فارس
مهین انتظار؛ صدا و سیما
آناهیتا رحیمی؛خبرگزاری مهر
نسرین سوار؛ خبرگزاری ایسنا
رقیه غلامی؛ خبرگزاری بسیج
صابر عیسی پور؛ پایگاه خبری تبریزبیدار
معصومه درخشان؛ خبرگزاری فارس
محمدرضا دهقان نژاد؛ پایگاه خبری آناج
اعظم قربانی؛ صدا و سیما

عکاسان و تصویربرداران منتخب:

مینا نوعی اقدم؛ خبرگزاری مهر
بهزاد عزیزپور؛ پایگاه خبری آناج
مسعود سپهری نیا؛ صدا و سیما
مرتضی فرضی؛ خبرگزاری تسنیم
مریم ابراهیمه؛ خبرگزاری ایسنا
امیرحسین منادی؛ پایگاه خبری نوبر(نسل تدبیر)
مهدی علی وردی؛ پایگاه خبری ترجمان صبح
سیده مریم یوسفی؛ خبرگزاری ایرنا
حسین قلیزاده؛ پایگاه خبری گلزار

فعالان رسانه ای منتخب از شهرستان های استان:

احمد مظفری؛ ورزقان
مهدی اسمعیل نژاد؛ هشترود

فعالان منتخب فضای مجازی:

حسین عباسپور؛ اینستاگرام
نوید مستفیضی؛ توئیتر

هیئت انتخاب: محمد عزیزی‌راد، غلامرضا سیفی، وحید زینالی، محمد خوش نیت، فرهاد باغشمال، کریم عباسپور، رامین فرهودی، پویا خوش پیمان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *