بیمارستان ورزقان باید تجهیز شود /در بازگشایی اداره بیمه سلامت شهرستان تسریع گردد/انتخابات امریکا تسریع کننده افول شیطان بزرگ است

امام جمعه ورزقان گفت: برای خدمت هرچه بهتر به مردم باید تمامی ادارات مسئول داشته باشند، بیمارستان علامه جعفری شهرستان ورزقان که باید تجهیز شود تا خدایی نکرده برای روزهای حساس پاسخگو باشد

به گزارش آوای ورزقان به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان ورزقان، حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ مهدی پورمحمد در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به اینکه امروز جمهوری اسلامی یکی از قدرت های جهان می باشد ، افزود: در سایه ی درایت رهبر معظم انقلاب و قطرات خون شهدا جمهوری اسلامی یکی از قدرت های بزرگ دنیا بالاخص خاور میانه (غرب آسیا) است.

امام جمعه ورزقان با اشاره به برگزاری انتخابات آمریکا و حاشیه‌های پیش آمده این رویداد و با بیان اینکه ترامپ و بایدن هیچ تفاوتی با هم ندارند ، گفت: آنها بیش از ۴۰ سال هست با ما دشمنی می کنند و الان خودشان دچار فتنه شده اند. هیچ تفاوتی بین دو حزب آمریکا در میزان دشمنی با مردم ایران وجود ندارد و هر دو، یک موضع مشترک علیه جمهوری اسلامی دارند.

حاج آقا پورمحمد با اشاره به وضعیت پیش آمده در آمریکا و بابیان اینکه سیلی عین الاسد اثرش را نشان داد، گفت: امروز همان سیلی محکم را مسلمانان میشیگان به ترامپ زدند که این همان سیلی عین الاسد هست که اثر آن در انتخابات امریکا نمایان شد.

وی ادامه داد: این سیلی مقدمه ی کار برای قاتل سردار سلیمانی می باشد ، آنهایی که سردار مارا به شهادت رساندند صبر کنند و منتظر انتقام سخت باشند.

خطیب جمعه ورزقان با بیان اینکه انتخابات امریکا نمایش تعارض استکبار و صهیونیست با اسلام است ، ابراز داشت: زمانی که استکبار جهانی و صهیونیسم با اسلام تعارض دارد هیچ شک و شبهه ای در آن وجود ندارد و اسلام نیز با آنها تعارض دارد.

حجت الاسلام پورمحمد با بیان اینکه اسلام با آزادی و آزادی با دین تعارضی ندارد ، گفت: آنهایی که آمدند بی شرمانه در این مملکت رئیس دولت شدند و گفتند اگر آزادی با دین تعارضی داشته باشد باید دین عقب نشینی کند که کاملا غلط بود چرا که آزادی با دین و دین با آزادی هیچ تعارضی ندارد.

وی ادامه داد: دین با استکبار و صهیونیست تعارض دارد که انتخابات امریکا این تعارض را به نمایش گذاشت آن کسی که می خواست دین را نابود کند خودش نابود شد.

حاج آقا پورمحمد به سخنان حضرت امام(ره) اشاره کرد و گفت: حضرت امام چهل سال پیش به ما آموخت اگر جهانخواران بخواهند در مقابلِ دین ما بایستند، ما در مقابل همه دنیای آنان خواهیم ایستاد و امروز این تفکر در اتخابات امریکا به نمایش گذاشته شد و به جرات می گویم آن کسی که با تکیه بر سازمان اطلاعاتی سیا اعلام پیروزی زود هنگام می کند این را ملت مظلوم امریکا از قبیل سیاه پوستان و حتی سفید پوستان ، مسلمان و غیر مسلمان این را یاد دادندکه تکیه بر سازمان سیا جواب نمی دهد و حاکمیت باید به ملت تکیه کند نه سازمان های کثیف اطلاعاتی.

پورمحمد به تاثیر نتیجه انتخابات در آمریکا پرداخت و گفت: انتخابات امریکا بیان گر این است که باید نظام حاکمیت امریکا در سیاست شان تغییر رفتار کنند گرچه تمام سیاست های امریکا استکباری و روبه افول است و این را نشان داد که نظام حاکمیت امریکا باید شکست بخورد.

خطیب جمعه ورزقان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت زرد کرونایی شهرستان و با تاکید بر این که مردم باید نکات بهداشتی را به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس جدی بگیرند، افزود: با فضل خداوند امروز ورزقان تنها شهرستانی است که در استان با وضعیت زرد قرار دارد که نشان دهنده همکاری مردم عزیز و مدیریت مسئولین ذیربط می باشد که جای شکرگزاری است.

حاج آقا پورمحمد با بیان اینکه تجهیز بیمارستان علامه جعفری ورزقان یک امر ضروری است، گفت: از مسئولین ذیربط می خواهم این بیمارستان را که پشتوانه درمانی در شرایط عادی و بحرانی است تجهیز گردد تا خدای نکرده اگر شهرستان ورزقان در وضعیت قرمز کرونایی قرار گیرد ، جوابگوی بیماران کرونایی باشد.

وی در ادامه به نبود مسئول در برخی ادارات شهرستان خصوصا اداره بیمه سلامت شهرستان اشاره کرد ، خواستار تسریع در بازگشایی مجدد این اداره شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *