سیلی محکمی به آمریکا وارد شد/ انتقام سخت در راه است

فرمانده سپاه شهرستان ورزقان گفت: بعد از شهادت سردار دلها سیلی محکمی از طرف سپاه به دشمن وارد شد اما به فرموده مقام معظم رهبری انتقام سختی نیز خواهیم گرفت.

سرهنگ پاسدار حسن سیفی فرمانده سپاه شهرستان ورزقان بمناسبت سالگرد شهادت سردار دلهاحاج قاسم سلیمانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی آوای ورزقان با بیان اینکه سردار حاج قاسم سلیمانی در سال ۱۳۷۹ از سوی رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای به فرماندهی سپاه قدس منصوب شد، گفت: ایشان در دوران هشت سال دفاع مقدس نیز مسئولیت‌های مهمی در قرارگاه قدس، نجف و غیره بر عهده داشتند، بعد از جنگ نیز به عنوان جانشین فرماندهی قرارگاه کربلا، فرماندهی قرارگاه کربلا و فرماندهی لشکر ۷ ولیعصر(ع)، جانشین فرماندهی نیروی زمینی سپاه، مسئول مهندسی ستاد مشترک سپاه و غیره خدمت کردند.

سیفی افزود: سردار حاج قاسم سلیمانی سردار آسمانی بود، عاشق مردم بود، در عین گم نامی مجاهدت می کرد، عاشق ، مطیع محض و مجذوب ولایت بود، سردار بینظیر عرصه مقاومت و طلایه دار ایستادگی در برابر استکبار بود و پرونده داعش را همانطور که قول داده بود بست.

فرمانده سپاه ورزقان ادامه داد: سردار حاج قاسم سلیمانی سردار دلها بود، سردار دلها جسمش را فدا کرد، اما روحش را نه؛ همان که از ترس هیبتش، دشمن به او در دل سیاهی شب حمله کرد چرا که جرات می خواست رو در رو مقابل سردار بزرگ ایران بایستند، دشمن آنقدر حقیر بود که در آن موقع شب به شهادت رساند اما من میگویم سردار عزیز جسم تو از ایران گرفته شده و روح تو برای همیشه در کنار آن خواهد ماند جسم تو از ایرانیان گرفته شده، اما یاد تو برای همیشه با آنها خواهد ماند.

فرمانده سپاه ناحیه ورزقان در پایان سخنان خود گفت: همیشه مردم عدد ۱۳ را عدد نحسی به حساب می آوردند اما در دی ماه سال ۱۳۹۸ عدد ۱۳ مبارک ترین عدد روی کره ی زمین شد. در سیزدهم این ماه، سردار بزرگ ایران به شهادت رسید، بدنش در راه ایران اربا اربا شد با گذشت یک سال باز هم غم رفتنش از بین نرفته، همچنین بعد از شهادت سردار دلها سیلی محکمی از طرف سپاه به دشمن وارد شد اما به فرموده مقام معظم رهبری انتقام سختی نیز خواهیم گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *