توسعه بخش مخابراتی و ارتباطی شهرستان ورزقان

رئیس مخابرات شهرستان ورزقان گفت: در سال جاری از محل طرح های (USO). 19سایت همراه اول احداث و راه اندازی شده اند و ۸ سایت دیگر نیز در حال احداث هستند و به زودی راه اندازی می شوند.

رئیس اداره مخابرات شهرستان‌ ورزقان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری آوای ورزقان به مناسبت دهه مبارک فجر، عملکرد اداره خود را تشریح کرد.

رفیعی در ابتدا با تبریک ایام الله دهه فجر گفت: با استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی که مرهون تفکر و مجاهدت امام عظیم الشان و نتیجه رشادت میلیون ها آزادی خواه و خونبهای هزاران شهید و جانباز انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی بود، خدمت به مردم مستضعف در اولویت برنامه های مسؤلین قرار گرفت که امروزه بعد از گذشت چهل و دو سال از پیروزی شکوه مند انقلاب اسلامی و به تعبیر زیبای مقام معظم رهبری، در آغازین سالهای گام دوم انقلاب، نتیجه این تلاشها را می توان در جای جای مهین اسلامی مشاهده نمود.

وی گفت: شهرستان ورزقان نیز که در سالهای سیاه قبل از انقلاب از محرومیت مضاعف رنج می بُرد، امروزه به سرعت در حال رهایی از بندهای محرومیت خویش است و اکنون می توان در تمام زمینه ها این پیشرفت ها و محرومین زدائی ها را احساس نمود.

رئیس اداره مخابرات در ادامه این گفتگو به کارهای انجام گرفته شده در حوزه مخابراتی شهرستان در سال جاری پرداخت و گفت: امسال به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و به همت همه مسئولین شاهد تحولی شگرف در زمینه خدمات مخابراتی به خصوص تلفن همراه در شهرستان بودیم .

وی برای نمونه به سایت های احداث شده همراه اول در شهرستان اشاره کرد و گفت: در سال جاری از محل طرح های (USO). 19سایت همراه اول احداث و راه اندازی شده اند و ۸ سایت دیگر نیز در حال احداث هستند و به زودی راه اندازی می شوند.

وی ادامه داد: در بحث اینترنت همراه که در شرایط فعلی کشور و جامعه جهانی از اهمیت صد چندان برخوردار است کارهای خوبی انجام گرفته است.

رفیعی در این خصوص از تغییر تکنولوژی در حدود ۱۵ سایت همراه اول در این شهرستان و برنامه تغییر تکنولوژی ۱۲ سایت دیگر در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با نصب و ارتقاء این تجهیزات، تعداد زیادی از اهالی محترم در همه مناطق شهری و قسمت زیادی از مناطق روستائی از اینترنت همراه بهره مند شده و می توانند از خدمات ارائه شده بر بستر شبکه ملی اطلاعات استفاده کنند.

رفیعی همچنین گفت: جا دارد از تلاش همه مسئولین علی الخصوص دکتر دهقانی، مهندس خانی، امام جمعه محبوب حجت الاسلام پور محمد، مدیریت و معاونت محترم اداره کل ارتباطات و فن آوری اطلاعات و مدیریت مخابرات استان که نهایت تلاش و همکاری را در به ثمر رسیدن این امور داشتند اعلام می دارم.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد با ادامه تلاش و همکاری این عزیزان شاهد پوشش صد در صدی اینترنت ثابت و همراه در شهرستان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *