فرماندار شهرستان ورزقان مطرح کرد:

به تمام خواسته های ساکنین مسکن مهر رسیدگی شده/ مشکل فاضلاب به صورت فوری حل می شود

خانی گفت: از روز اول که به عنوان فرماندار به شهرستان آمدام، حل مشکلات مسکن مهر در اولویت بود و آسفالت ریزی معابر و خیابان ها، روشنایی معابر، حصار کشی محوطه، دایر شدن مدرسه، اختصاص تلفن ثابت و اینترنت خانگی از جمله کارهای است که در طول یک سال گذشته در مسکن مهر انجام شده است.

محمدباقر خانی فرماندار شهرستان ورزقان در گفتگو با خبرنگار آوای ورزقان اظهار داشت: از روزهای اولی که به عنوان فرماندار به شهرستان آمدم، موضوع مسکن مهر را در اولویت قرار دادیم، تا جایی که مسکن مهر شهر ورزقان مشکلات جدی زیادی روبرو بود، اما با پیگیری های که داشتیم بخش قابل توجهی از مشکلات برطرف شده است و در تلاشیم دیگر کمبود ها دیگر باقی مانده نیز برطرف شوند.

خانی ادامه داد: در اولین دیداری که با ساکنین مسکن مهر داشتیم، اهالی به نبود آسفالت معابر و خیابان ها، نبود مدرسه، نبود روشنای معابر، نبود تلفن ثابت، اینترنت خانگی و حصار کشی دور مسکن مهر اشاره کردند که امروز با پیگیری های که داشتیم تمام این مشکلات حل شده است.

وی گفت: علی رغم تمام کمبود ها در منابع مالی توانستیم عمده مشکلاتی که ساکنین مسکن مهر عنوان می کردند را برطرف کنیم تا مردم عزیز زندگی راحت تری داشته باشند.

فرماندار شهرستان ورزقان با اشاره به مشکل فاضلاب مسکن مهر گفت: به صورت فوری این مشکل نیز حل خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *