کسب رتبه اول استان توسط پست بانک ورزقان

علیپور رئیس پست بانک ورزقان گفت: پست بانک شعبه ورزقان در آذربایجان شرقی رتبه یک را کسب کرده است، برای راحتی مشتریان اختیارات باجه های پست بانک در روستاها افزایش پیدا کرده و اکنون انواع خدماتی بانکی دسترسی دارند.

مهران علیپور رئیس پست بانک شهرستان ورزقان در گفتگو با خبرنگار آوای ورزقان گفت: سومین ماه متوالی است که پست بانک شعبه ورزقان در آذربایجان شرقی به رتبه اول دست می یابد که جا دارد از همکاران گرامی شعبه و باجه های روستایی تقدیر و تشکر کنم.

وی ادامه داد: همچنین شعبه پست بانک ورزقان به هدف سپرده ای ۱۶۵ درصدی در سال ۱۴۰۰ رسیده است که در نوع خود بی سابقه است

علیپور با اشاره به اینکه باید دسترسی مشتریان به خدمات بانکی را آسان کنیم و کم کردن هزینه های رفت و آمد مشتریان و برای جلوگیری از ازدحام مردم در شعبه ورزقان افزود: پست بانک در شهرستان دارای ۳۰ باجه روستایی است که به انواع خدمات بانکی از جمله افتتاح انواع حساب بانکی، صدور آنی کارت، دسترسی به سامانه چکاوک، فعال سازی خدمات الکترونیکی، ارائه دستگاه های کارتخوان، پرداخت انواع تسهیلات،صدور انواع حواله و … دسترسی دارند تا مردم و مشتریان به راحتی کارهای بانکی خود را انجام دهند.

رئیس شعبه پست بانک ورزقان ادامه داد: ۳۰ فقره تسهیلات اشتغال زایی به مبلغ ۶ میلیارد ۵۰۰ میلیون تومان در ۲ سال گذشته و ۳۰ فقره تسهیلات به مشتریان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد به مبلغ ۱ میلیارد ۲۵۰ میلیون تومان پرداخت کردیم.

وی به پرداخت وام ازدواج اشاره کرد و افزود: امسال ۵۴ فقره وام ازدواج به مبلغ ۴ میلیارد ۶۰۰ میلیون تومان نیز پرداخت کردیم که تعداد بالای محسوب می شود.

علیپور در ادامه به خبرنگار ما گفت: از نظر درجه بندی شعبه ها، پست بانک شهرستان ورزقان در مقابل خیلی از شهرستان های بزرگ درجه ۱ بوده که در نظر داریم با افزایش خدمات بانکی در روستاهای دیگر دسترسی مردم به بانک را راحت تر کنیم که در همین راستا در روستاهای مسقران، تخمدل دایر شده چند روستای دیگر پست بانک دایر می شود.

رئیس شعبه پست بانک ورزقان در پایان گفتگو تاکید کرد: رضایت مشتری هدف مجموعه ما است و تکریم مشتریان در اولویت کاری کارکنان پست بانک است و از همین رو شعبه ورزقان بر روی باجه های روستایی نظارت کامل دارد و آماده پاسخگویی به انتقادات و پیشنهادات است، روستاهای فاقد پست بانک می توانند با درخواست دهیاری و شورای اسلامی در تاسیس پست بانک اقدام کنند.

انتهای پیام/

۲ دیدگاه

  1. بسیار عالی. اقای علیپور بسیار وظیفه شناس و باخلاق هستند

  2. عالییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *