شرکت نوآوران برای مسئولیت های اجتماعی خود جامعه عمل پوشاند

حسین زاده مدیر عامل شرکت‌ نوآوران در جلسه‌ای با حضور امام جمعه ورزقان از خرید تجهیزات مورد نیاز بیمارستان ورزقان توسط این شرکت خبر داد و تا حد توان برای برطرف کردن کمبود ها آمادگی داریم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ورزقان، حجت‌الاسلام والمسلمین پورمحمد امام جمعه ورزقان در این دیدار با بیان اینکه کمبودها و نارسایی‌ها در ورزقان زیاد است، گفت: مردم این شهرستان روی طلا نشسته‌اند اما از داشتن امکانات رفاهی، بهداشتی و فرهنگی متعدد محروم هستند.

امام جمعه ورزقان با طرح این سوال که “چرا شهرستان ما به جلو حرکت نمی‌کند؟”، خاطرنشان کرد: مسئولان باید وحدت و همدلی را در سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهند و مردم هم بایستی با مطالبه‌گری، اجازه کم‌کاری و سوءاستفاده از موقعیت‌ها را به مسئولان ندهند.

در این دیدار، مدیرعامل شرکت نوآوران مس نیز طی سخنانی با اینکه از سال ۸۴ مسئولیت‌هایی را در شهرستان ورزقان عهده‌دار بوده و تعصب خاصی به این شهرستان دارد گفت: هم اکنون نیز آماده‌ایم در حد وسع و توان شرکت نوآوران هر آنچه برای رفع کمبودها و نیازهای شهرستان لازم باشد، کمک کنیم.

وی با تاکید بر آمادگی شرکت نوآوران مس در حمایت از فعالیت‌های کارآفرینی و توانمندسازی خصوصا برای جامعه تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد در سطح شهرستان، گفت: البته مدیران و پرسنل این شرکت، خود را مکلف به رفع نیازهای اساسی اقشار محروم و نیازمند شهرستان می‌دانند و در این راستا اخیرا اقدام به خرید ۳۰ دستگاه بخاری گازی جهت توزیع در بین مددجویان کمیته امداد شهرستان نموده است.

وی تجهیز سالن کنفرانس اداره بهزیستی شهرستان و خرید ملزومات آن و نیز تجهیز بیمارستان علامه جعفری ورزقان را از دیگر اقدامات این شرکت بر شمرد و افزود: خرید تخت مخصوص زایمان و دستگاه استریلیزاسیون و بسته‌بندی اتاق عمل بیمارستان از جمله اقداماتی است که شرکت نوآوران مس در راستای تکمیل و تجهیز تنها بیمارستان شهرستان در روزهای اخیر انجام داده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.