مسئولان صدای کارگران را بشنوید/ کارگران عزیز بازیچه فتنه ها نشوید و ادعاهای دروغین را باور نکنید

امام جمعه ورزقان گفت: مسئولان محترم از حق و حقوق کارگران دفاع کنند و از تمامی کارگران زحمت کش پشتیبانی کنند.کارگران عزیز بازیچه فتنه ها نشوید و ادعاهای دروغین را باور نکنید و به فکر سفره خود باشید نه سفره دیگران. به حد کافی سفره دیگران رونق دارد. شما باید به فکر سفره خود باشید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ورزقان حجت الاسلام والمسلمین مهدی پورمحمد امام جمعه مردمی شهرستان ورزقان اظهارداشت: مدتی است که کارگران عزیز در مس سونگون اعتراض می کنند. تا امروز مسئولان جلسات مختلفی برگزار کردند. اما انتظار داریم مسئولان محترم حق و حقوق قانونی برادرانمان کارگران عزیز را پرداخت کنند.

وی ادامه داد: یک مادر باید به موقع آب و غذای بچه های خود را بدهد. اگر مسئول به وظیفه خود عمل می کرد این معضل و مشکل به وجود نمی آمد. از مسئولان مربوطه انتظار داریم و دستان شما را می بوسم باید به درد این کارگران زحمت کش برسید

پورمحمد افزود: کارگران عزیز و گرامی که در همه صحنه ها حضور پرشور داشته و از انقلاب و آرمان های آن دفاع کردند، این کارگران عزیز ضد انقلاب نیستند و از بچه های انقلاب اسلامی هستند. اما این حرکت در این موقعیت و این زمان خوب نیست و باید تولید با قدرت ادامه یابد و تعطیل نشود

وی متذکر شد مسئولان محترم از حق و حقوق کارگران دفاع کنند و از تمامی کارگران زحمت کش پشتیبانی کنند. کارگران محترم و عزیز نگذارید چرخه تولید کشور تعطیل شود و طبق فرمایشات رهبر انقلاب از تولید حمایت کنید. این حرکت ها دشمنان انقلاب را خوشحال می کند.

وی ادامه داد: شبکه های معاند از اعتراض کارگران سو استفاده می کنند نباید اجازه داد این کارها اتفاق بیفتد و دشمنان سو استفاده کنند.

امام جمعه ورزقان متذکر شد: به جوسازی ها و شایعه پراکنی ها توجه نکنید. نباید با آبروی مردم بازی کنید. اگر با آبروی مردم بازی کنید حتما خدا آبرویتان را خواهد برد.

امام جمعه ورزقان گفت: از کارگران زحمت کش خواهش می کنم به این وضعیت خاتمه دهند. موضوع را تا آخر پیگیری خواهم کرد. من اگر به زمین بخورم حتما به طرف کارگر زمین خواهم خورد. بخاطر اینکه پدرم کارگر بود و به عنوان رفتگر شهرداری کار می کرد و شخصا ۱۲ سال فرش بافی کردام و با افتخار کارگری کردم.

پورمحمد با اشاره جوسازی ها ادامه داد: کارگران عزیز بازیچه برخی ها و سیاستمداران نشوید، به فکر سفره خود باشید نه سفره دیگران. به حد کافی سفره دیگران رونق دارد. شما باید به فکر سفره خود باشید. فرماندار محترم، مسئولان امنیتی و مدیر مجتمع مس سونگون تقاضا دارم صدای کارگران را بشنوید و به مشکلات کارگری رسیدگی کنید و از کارگران عزیز خواهش می کنم به اعتراضات خاتمه دهند.

امام جمعه ورزقان با اشاره به حدیث کنْ فی الْفتْنه کابْن اللّبون لا ظهْرٌ فیرْکب و لا ضرْعٌ فیحْلب از امام علی (ع) که به معنای (هنگام فتنه چون شتر دو ساله باش نه پشتی دارد تا سوارش شوند و نه پستانی تا شیرش دوشند) است، گفت: بازیچه فتنه ها نشوید و ادعاهای دروغین را باور نکنید، شما بروید مشغول کار شوید. مطمئن باشید مسئولان از طرف شما تلاش خواهند کرد و از همین جا از تریبون پاک نماز جمعه از مسئولان خواهش می کنم به کمک این قشر زحمتکش بروید و از قانون استفاده کنید. اگر قانون اجازه نداد، از ماده و تبصره استفاده کنید تا سفره کارگران بزرگتر شود و در مقابل از کارگران زحمت کش خواهش می کنم کاری نکنید که دشمنان شاد شوند. باید کاری کنیم که مقام معظم رهبری شاد شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.