کارهای عام المنفعه ای که شرکت پاوان انجام می دهد!

شرکت ساختمانی پاوان از معدود شرکت های است که در کنار احداث بزرگراه خواجه - ورزقان -خاروانا - نوردوز کارهای عمومی عام المنفعه نیز انجام می دهد که قسمتی از آن ها را باهم در زیر می خوانیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی، آوای ورزقان در شهرستان ورزقان شرکت های مختلفی به عنوان پیمانکار در پروژه های عمرانی مشغول به کار هستند.

از آنجا این شرکت ها بر حسب وظایف و نسبت به درآمد های خود، مبالغی را در قالب مسئولیت های اجتماعی در منطقه محلانجام  پروژه برای کارهای عمومی هزینه می کنند، شرکت ساختمانی پاوان، پیمانکار قطعه ۵ از بزرگ خواجه – ورزقان – خاروانا – نوردوز است که این روز ها در حال انجام کارهای عمومی و عام المنفعه در روستاهای اطراف کارگاه خود است.

بخاطر همین موضوع خبرنگار آوای ورزقان با سرپرست کارگاه شرکت ساختمانی پاوان نشست کوتاهی داشته تا در جریان کارهای که این شرکت در قالب مسئولیت های اجتماعی در شهرستان انجام داده است، قرار بگیرد.

سرپرست کارگاه این شرکت در این مورد به خبرنگار آوای ورزقان گفت: یکی از سیاست های شرکت پاوان همراهی با مردمی است که در منطقه آن در حال انجام پروژه عمرانی هست. به خاطر همین موضوع توانستیم در مدت زمان کوتاه، آبدار خانه و آشپزخانه مسجد روستای فرخران – تامین بتن و مصالح ساختمان برای احداث غسال خانه و نماز خانه آرامستان روستای آقابابافرامرزی – شن ریزی معابر و کوچه های روستای فرخران – تامین بتن سرویس بهداشتی مسجد روستای کاسین – شن ریزی راه مدرسه روستای آقابابا فرامرزی – احداث کانال آب روستای گویجه سلطان – شن ریزی معابر و کوچه های روستای آبخواره – برف روبی و بازگشایی مسیر روستاهای آبخواره، وردین، لجین، صیفار، آقبلاغ علیا و الهرد در فصل زمستان قسمتی از کارهای عام المنفعه است که شرکت پاوان در شهرستان ورزقان انجام می دهد

وی ادامه داد: این دست از کارها را ادامه خواهیم داد تا بلکه بخشی از مشکلات مردم برطرف و کمتر شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.