عملیات نجات بخش در جنگل های ورزقان

فرماندار ورزقان گفت: عملیات امداد و نجات هلال احمر در منطقه صعب العبور جنگل های ورزقان که ۴۸ ساعت طول کشید موفقیت آمیز بود و خوشبختانه مادر باردار نجات یافت.

به گزارش خبرنگار آوای ورزقان از عملیات امداد نجات هلال احمر در روستای صعب العبور و جنگلی اوزی در شهرستان ورزقان که خوشبختانه طی دو روز به صورت موفقیت آمیز پایان یافت.

در این عملیات ۴۸ ساعته که با حضور مهدی نعمتی فرماندار شهرستان ورزقان و منجم مدیرعامل هلال احمر استان انجام می شد؛ نیروهای راهداری معدن مس سونگون برای برفروبی مسیر کوهستانی روستا و جمعیت هلال احمر نیز برای امداد و نجات و یک نفر کارشناس مامایی از اورژانس برای احیای حال بیمار حضور داشتند

نعمتی در این رابطه به خبرنگار ما گفت: به خاطر شرایط جوی خاص و بارش سنگین برف عملیات امداد نجات دو روز طول کشید که جا دارد از تیم های مشارکت کنند تقدیر تشکر کنم.

نعمتی افزود: از ساعت ۳ بعد از ظهر امروز یکم فروردین ماه ۱۴۰۰ همراه با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان به منطقه عملیات اعزام شدیم که خوشبختانه پس از دو روز سعی تلاش جان مادر باردار نجات یافته و آخر شب یکم فرودین به بیمارستان علامه جعفری ورزقان منتقل شد.

گزارش: احمد مظفری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.