شروع کلاس های آموزش هنر رایگان در ورزقان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورزقان گفت: کلاس های آموزش رایگان هنر از مورخ ۹ الی ۳۱ شهریور ماه در قالب ۷ رشته مختلف برگزار می شود

مجتبی صادقی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورزقان در گفتگو با خبرنگار آوای ورزقان گفت: در راستای اجرای طرح عدالت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مناطق کم برخوردار و مرزی و همچنین اطلاعت از فرامین رهبری در رابطه تحقق شعار سال ؛ کلاس های آموزش رایگان هنر  از مورخ ۹ الی ۳۱ شهریور ماه برگزار می شود

وی افزود: رشته های خوشنویسی – طراحی مد و لباس – کاربر کامپیوتر – تزیین و لعاب روی سفال – هنر سفالگری – عکاسی دیجیتال و معرق روی چوپ به صورت رایگان شروع می کند.

صادقی ادامه داد: علاقمندان و ثبت نام کنندگان در مرحله قبلی جهت آموزش در رشته مورد نظر و هماهنگی لازم پنجشنبه ۱۰ شهریور ماه در محل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان حضور بهم رسانند.

وی گفت: به تمامی شرکت کنندگان در دوره های مذکور گواهی معتبر کشوری اهدا خواهد شد  و همچنین معرفی جهت دریافت وام های خوداشتغالی هنرمندان با تایید اولویت اعمال می گردد.

رئیس اداره ارشاد همچنین افزود:  در این راستا فیلم مستندی از روند برگزاری دوره ها و همچنین اماکن تاریخی و گردشگری شهرستان ورزقان تهیه خواهد شد.

جهت کسب اطاعات بیشتر با شماره های ۴۴۵۵۲۷۶۱ و ۰۹۱۴۴۱۹۱۸۴۹ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.