بیش از ۷۰ برنامه در طول هفته دفاع مقدس اجرا می شود

سرهنگ سیابی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان داشت: جمهوری اسلامی در جنگ تحمیلی که از سوی استکبار جهانی پشتیبانی می شد در هشت سال فقط از خاک خود دفاع کرد.

سرهنگ پاسدار جمیل سیابی فرمانده سپاه شهرستان ورزقان در گفتگو با خبرنگار آوای ورزقان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان داشت: جمهوری اسلامی در جنگ تحمیلی که از سوی استکبار جهانی پشتیبانی می شد در هشت سال فقط از خاک خود دفاع کرد.

سرهنگ سیابی در ادامه به تغییر عرصه جنگ از سوی دشمنان اشاره کرد و گفت: جنگ تمام نشده بلکه امروزه عرصه جنگ تغییر یافته است، استکبار در حوزه فرهنگ و خصوصا در فضای مجازی هزینه های زیادی را صرف کرده است تا علیه جمهوری اسلامی تبلیغ کنند، بخاطر همین باید در زمینه های مختلفی چون فضای مجازی آمادگی های لازم را داشته باشیم.

وی در ادامه به آغاز هفته دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: برنامه های مختلفی در ستاد گرامیداشت شهرستان و همچنین در ستاد گرامیداشت سپاه برنامه ریزی و طراحی شده است در شهرها و روستاهای شهرستان اجرا می شود.

فرمانده سپاه ورزقان گفت: در راستای اشاعه فرهنگ مقاومت و ایثار بیش از ۷۰ عنوان برنامه برای هفته دفاع مقدس برنامه ریزی شده است و در طول هفته اجرا و عملیاتی خواهد شد

وی در ادامه به برنامه های مهم این هفته اشاره و افزود: صبحگاه مشترک با حضور یگان های مختلف بسیج، غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا در سراسر شهرستان، نشست های مختلف روشنگری در روستاها، برپایی میز خدمت در روستاها، حضور بسیجیان در نماز جمعه، برگزاری یادواره شهدای آبروی محله در تعدادی از روستاها، برگزاری نمایشگاه عکس دفاع مقدس، افتتاح پایگاه های تازه احداث شده و برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی ورزشی و اجرای پویش قهرمان شهیدم که در آن شهیدان مختلف برای جامعه الگو سازی می شوند، اجرا خواهد شد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.