آوای ورزقان«انتخاب» مجرم شناخته شد/ موافقت دادگاه با تقاضای استمهال «صراط‌ نیوز»

«انتخاب» مجرم شناخته شد/ موافقت دادگاه با تقاضای استمهال «صراط‌ نیوز»

به گزارش آوای ورزقان«علی اکبر کساییان» در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با اشاره به جلسه امروز دادگاه مطبوعات اظهار داشت: در این جلسه به پرونده‌های سایت «صراط نیوز»، «انتخاب» و ماهنامه «مهرنامه» رسیدگی شد. وی در ارتباط با سایت صراط نیوز تصریح کرد: مدیر مسئول این سایت با حضور در شعبه ۷۸ دادگاه، به ریاست …

به گزارش آوای ورزقان«علی اکبر کساییان» در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با اشاره به جلسه امروز دادگاه مطبوعات اظهار داشت: در این جلسه به پرونده‌های سایت «صراط نیوز»، «انتخاب» و ماهنامه «مهرنامه» رسیدگی شد.

وی در ارتباط با سایت صراط نیوز تصریح کرد: مدیر مسئول این سایت با حضور در شعبه ۷۸ دادگاه، به ریاست قاضی جلالی گفت که برای یکی از کیفرخواست‌های این سایت دعوت‌نامه به دست وی نرسیده و لذا از آنجایی که تفهیم اتهام نشده است دادگاه و مستشاران با تقاضای استمهال وی موافقت کردند.

کساییان در ارتباط با سایت انتخاب افزود: این سایت به اتهام نشر اکاذیب به اضرار به غیر در شعبه ۷۹ دادگاه کیفری و با ریاست قاضی محمدی کشکولی به اتفاق آراء مجرم شناخته شد و ضمنا هیئت منصفه دادگاه مطبوعات استان تهران مدیر مسئول سایت انتخاب را با اکثریت آراء مستحق تخفیف ندانست.

سخنگوی هیئت منصفه دادگاه مطبوعات در پایان خاطر نشان کرد: به دلیل عدم حضور مدیر مسئول ماهنامه مهرنامه، دادگاه و هیئت منصفه با تجدید وقت وی موافقت کرده و لذا رسیدگی به آن به آینده موکول شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *