اسلایدر

از پرداخت وام به بیش از ۲ هزار نفر تا ارائه خدمات در ۳۰ باجه روستایی

علیپور رئیس پست بانک شعبه ورزقان برای پاسخ گوی به مردم قبل از خطبه های نماز جمعه در میز خدمت حاضر شد و در حاشیه آن به سوال خبرنگار آوای ورزقان پاسخ داد.

ادامه نوشته »

جنگل های ارسباران به کمسیون ملی یونسکو معروف است

محمدزاده با تاکید بر اهمیت بالای جنگلهای ارسباران گفت: تعداد گونه های گیاهی جنگلهای ارسباران از گونه های گیاهی کل اروپا بیشتر است و در یونسکو نیز جنگلهای ارسباران به کمسیون ملی معروف است.

ادامه نوشته »

از پرداخت وام به بیش از ۲ هزار ۴۰۰ نفر تا کمبود منابع

عبدلی رئیس بانک ملی شعبه ورزقان برای پاسخ گوی به مردم قبل از خطبه های نماز جمعه در میز خدمت حاضر شد در حاشیه آن به سوالات خبرنگار آوای ورزقان پاسخ داد.

ادامه نوشته »

زمین های اهدایی مردم را نفروشید/بیمارستان ورزقان از نظر امکانات و نیروی انسانی جوابگوی جمعیت منطقه نیست/ مسمومیت دانش آموزان، توطئه دشمن است/ جوانان؛ میدان داران اصلی گام دوم انقلاب

امام جمعه ورزقان از فرماندار، رئیس دادگستری و دادستان شهرستان خواست به صورت جدی به موضوع فروش زمین اهدای مردم ورود کرده و جلو این کار بگیرند.

ادامه نوشته »

امام جمعه ورزقان همچنان پیگیر تجهیز بیمارستان/ مشکلات تنها بیمارستان ورزقان کماکان پابرجاست

امام جمعه ورزقان گفت: متاسفانه تنها بیمارستان شهرستان ورزقان از کمبود نیروی انسانی و تجهیزات بیمارستانی رنج می برد و تاکنون اقدام خاصی برای تجهیز آن صورت نگرفته است.

ادامه نوشته »

ثبت رکورد تاریخی تولید در شرکت نوآوران مس/ افزایش ۴۵ درصدی تولید در دی‌ماه، نسبت به متوسط شش ماهه اول سال ۱۴۰۱

به گزارش آوای ورزقان به نقل از روابط عمومی شرکت نوآوران مس، شرکت نوآوران مس که بعنوان یکی از بزرگترین پیمانکاران حوزه معدنی کشور بشمار می‌رود در پروژه حمل مواد معدنی در مجتمع مس سونگون ورزقان در بازه زمانی دی ماه با ثبت رکورد افزایش ۴۵ درصدی تولید نسبت به …

ادامه نوشته »

بی توجهی مس سونگون صدای امام جمعه ورزقان را درآورد/ مردم از وضعیت کنونی مدیریت مجتمع مس سونگون ناراضی هستند/ مسئولی برای پیگیری مشکلات تنها بیمارستان ورزقان نیست!

امام جمعه ورزقان با بیان اینکه وعده های توخالی مجتمع مس سونگون تمامی ندارد ، افزود: مدیریت مجتمع مس سونگون که چند ماهی بیش نیست که در این مجتمع حضور دارد بداند که این وعده ها برای مردم کارساز نیست و باید چاره اندیشی شود ، مردم این شهرستان بیش از ۵۰ سال است فقط با نام مس زندگی می کنند و متاسفانه همچنان این منطقه محروم است.

ادامه نوشته »