حومه ورزقان

نتایج آزمون استخدامی مس سونگون بزودی اعلام می شود

عباس زاده گفت: نتایج آزمون استخدامی مس سونگون که با اولویت بومی ورزقان در ماه گذشته برگزار شد در چند روز آینده اعلام و سریعا بکارگیری خواهند شد.

ادامه نوشته »

امام جمعه ورزقان خواستار تقویت آنتن دهی کانال های تلوزیونی در ورزقان شد

امام جمعه ورزقان گفت: متاسفانه آنتن دهی کانال های تلوزیونی در منطقه ارسباران و خصوصا ورزقان قابل قبول نبوده و مشکلات فرهنگی مختلفی را در پی داشته است.

ادامه نوشته »

با افتخار اعلام می کنم مس سونگون یک معدن جهانی است/ هیپ لیچینگ با اشتغال ۷۰۰ نفری 

مدیر مجتمع مس سونگون گفت: امروز با افتخار و با قاطعیت اعلام می کنم مجتمع مس سونگون بزرگترین معدن ایران و غرب آسیا است و با بهره برداری از پروژه هیپ لیچینگ این معدن که با استانداردهای جهانی احداث شده است برای ۷۰۰ نفر شغل ایجاد می شود که با اولویت بومی ورزقان جذب خواهند شد.

ادامه نوشته »

کلنگ زنی های بی ثمر در ورزقان/ عقب ماندگی منطقه نتیجه سیاسی کاری است/ مردم ورزقان مستحق این وضعیت نیستند

امام جمعه ورزقان همکاری، همدلی و هم‌افزایی را یک راهبرد بسیار مهم و اساسی برای حل مشکلات و پیشرفت منطقه عنوان کرد و تاکید داشت: مردم شهرستان را از سیاست زدگی نجات دهید ، مردم این شهرستان نیازمند حرکت مسئولین هستند.

ادامه نوشته »

گرفتن هویت ایرانی اسلامی هدف اصلی دشمن است

امام جمعه ورزقان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای معلم خصوصا یاد شهید استاد مطهری به عنوان معلم نمونه بیان داشت: جامعه فرهنگیان و دانش آموزی همواره در دفاع از این انقلاب پیشگام بودند بطوریکه قریب به ۵ هزار شهید از جامعه معلمان و ۳۶ هزار شهید دانش آموزی گواه آن است

ادامه نوشته »

تضاد منافع، مانع رشد منطقه ورزقان است

مدیرعامل شرکت عمران مس ارسباران در نشست خبری گفت : تضاد منافع ،مانع رشد و توسعه منطقه است و هرجریانی که در مقابل تحولات اخیرصنایع ملی مس ایران مقاومت نشان میدهد،قطعاً به نفع منافع مردم حرکت نمیکند.

ادامه نوشته »

پیمانکاران مکلف هستند در جذب نیروی کار بومی گزینی کنند

عباس زاده گفت: پیمانکاران مجتمع مس سونگون مکلف شدند اگر جذب نیروی کار دارند باید متقاضیان ورزقانی را در اولویت قرار دهند در غیر این صورت با پیمانکار به جد برخورد خواهد شد.

ادامه نوشته »

برکات پیام امام راحل به مسلمانان جهان در خصوص قدس شریف

امام جمعه با اشاره برکات روزجهانی قدس گفت: صدای استخوان های شکسته و پوسیده یهود و صهیونیست به گوش می رسد و به حول قوه الهی این رژیم به کلی نابود خواهد شد.

ادامه نوشته »

دیدار امام جمعه ورزقان با دکتر عباس زاده مدیر مجتمع مس سونگون و بازدید از بخش های مختلف آن مجتمع/ خبر خوش مدیر مجتمع مس سونگون برای مردم ورزقان؛ اتمام و افتتاح پروژه هیپ لیچینگ بزودی  

امام جمعه ورزقان ضمن بازدید از بخش های مختلف مجتمع مس سونگون، بیان داشت: پیشرفت های خوبی در خصوص طرح های این مجتمع در یک سال اخیر صورت گرفته است

ادامه نوشته »