خبرآوای ورزقان/

از سازندگی و توسعه کشور تا مبارزه با شیوع ویروس کرونا

حجت الاسلام پیغمبری گفت: عزیزان نیروهای مسلح همواره تمرکز و همت خود را برای رفع آلام ملت عزیز گذاشته و این نوع اقدامات را بارها در میدان عمل نظیر بلایای طبیعی با استفاده از نیروی انسانی و ادوات مورد نیاز به خوبی نشان داده اند.

حجت الاسلام سید فاضل پیغمبری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه  در سپاه شهرستان در گفتگو با خبرنگار آوای ورزقان بیان داشت: دوم اردیبهشت سال ۱۳۵۸ سالروز تاسیس نهادی است که مصداق آیه « مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدوا اللهَ عَلَیهِ… » است و آن را با نثار خون شهدای گرانقدری که از همان اوایل انقلاب شکوهمند تاکنون در این نهاد انقلابی مشغول خدمت بوده اند به اکمل وجه اثبات نموده است.

وی گفت: جایگاه ارزشمند سپاه در طول ۸ سال دفاع مقدس بی نیاز از توصیف است چرا که امام عظیم الشان به زیبایی فرمودند ” اگر سپاه نبود کشور هم نبود. ”

پیغمبری افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی الهی برآمده از متن انقلاب و اندیشه های امام راحل در حفاظت از ارزش های والای انقلاب اسلامی است که بارها کارآمدی خود را در عرصه های مختلف به زیبایی و با کارنامه ای درخشان نشان داده است، هرچند در طول ۴۰ سال سختی ها، طعنه ها و بی‌مهری ها را به جان خریده و حتی آنها را تبدیل به فرصت نموده است، چرا که اهدافی که برایش ترسیم شده رنگ و بوی اسلامی و دینی و ایستادگی در برابر استبداد و دفاع از مظلوم دارد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ورزقان ادامه داد: سپاه پاسداران افزون بر وظیفه اصلی خود که حفظ کیان کشور ایران اسلامی بود در تبعیت از فرمان ولی فقیه و فرمانده معظم کل قوا وارد میدان سازندگی شده و با اهدافی در توسعه‌ی کشور تمام تلاش خود را بکار گرفت تا در راه آبادانی و عظمت کشور اسلامی ایران حضوری فعال و اثرگذار داشته باشد و در تحقق شعارهای سال خصوصا اقتصاد مقاومتی و عدم چشم امید داشتن به بیگانگان، با تکیه بر توان داخلی و جوانان نخبه، نقش بسزایی در تولیدات مورد نیاز کشور ایفا نموده است.

وی گفت: فرزندان ملت شریف در سپاه پاسداران با الهام از آموزه های دینی و تاسی از آرمان های امامین انقلاب همواره حمایت از نهضت های آزادی بخش و مقاومت اسلامی و ضد استکبار جهانی را به عنوان یک اصل و راهبرد برای خود قرار داده اند و با دعای خیر ملت عزیز و ارواح مطهر شهدا ضمن خنثی سازی توطئه ها و نقشه های شیطانی نظام سلطه و صهیونیسم ، تنش ها را از مرزهای کشور دور نمودند و یادی کنیم از آن سرباز ولایت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که مردمی زیست مردمی نگاه کرد مردمی قدم برداشت و در نهایت به دست شقی ترین بشر، مظلومانه به فیض شهادت نایل آمد.

وی تصریح کرد: عزیزان نیروهای مسلح همواره تمرکز و همت خود را برای رفع آلام ملت عزیز گذاشته و این نوع اقدامات را بارها در میدان عمل نظیر بلایای طبیعی با استفاده از نیروی انسانی و ادوات مورد نیاز به خوبی نشان داده اند.

حجت الاسلام پیغمبری گفت: امروز نیز درپی شیوع بیماری منحوس کرونا در کشور، نیروهای مسلح بخصوص سپاه پاسداران با همان روحیه انقلابی و جهادی در عرصه ی تولید و توزیع محصولات بهداشتی مورد نیاز کشور و رفع آلودگی معابر و سایر ماموریت های محوله قدم برداشته و با حضور در جمع خانواده ها ی مصیبت دیده سعی دارد تا بتواند اندکی از آلام آنها بکاهد.

وی در پایان گفتگو خود با خبرنگار آوای ورزقان گفت: لازم است اشاره شود، سپاه ناحیه ورزقان ضمن ادای احترام به روح پرفتوح حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر و تجدید عهد و میثاق با ولی امر مسلمین جهان و فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) آمادگی خود را در لبیک به ندای آن حکیم فرزانه در تمامی عرصه های خدمت رسانی به مردم شریف اعلام داشته و از خداوند منان توفیق این خدمت گذاری را خواستار است.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *