استانی 25 دی 1393 - 9 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

فقرا شفیعان ما در روز قیامت باشند/ سیاست ما عین دیانت ماست

به گزارش آوای ورزقان به نقل ازآناج حسین انواری سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) در جشن خودکفایی ۵ هزار مدد جوی تحت پوشش این نهاد گفت: خود کفایی ۵ هزار خانوار نشان داد که این افراد دارای استعداد می باشند و شما همکاران و خیرین ثابت کردید که کسی که با فقر زندگی می کند، می تواند روی پای خود بایستد.

وی ادامه داد: فقرا می توانند شفیعان ما در روز قیامت باشند زیرا ارزش افراد فقیر نزد خداوند بسیار با ارزش می باشد و این یک آزمایش از طرف خداوند می باشد.

حسین انواری بیان کرد: آنهایی که از محرومیت برخوردار هستند از مدال افتخار در آن دنیا برخوردارند و دنیا محل آزمایش می باشد و همه در این دنیا آزمایش می شوند.

وی گفت: اصل و پایه این نظام یکی این است که سیاست ما عین دیانت ماست برعکس کشورهای غربی و سیاست بدون مردم معنا ندارد و برای اداره کشور نیاز به سرمایه عظیم مردم داریم زیرا ستون این انقلاب مردم هستند.

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) افزود: ما اگر بتوانیم دلهای مردم را به هم بچسبانیم نباید این دلها آشفته باشد و تا ما دلهای مردم را به حلقه الهی نچسبانبم دلهای مردم نیز به یکدیگر نمی چسبد.

وی ادامه داد: مراقبت نکردن از دلهای مردم تهدیدی برای نظام اسلامی می باشد و در این صورت است که مردم نسبت به یکدیگر بی تفاوت می شوند و هرکسی دنبال کار خودش می رود.

حسین انواری اظهار داشت: ما در کشور نیازمند کمک به یکدیگر هستیم و در آن صورت خداوند نیز درهای رحمت را به رویمان باز می کند و اگر بتوانیم این معارف را گسترش دهیم این نظام را بیمه کرده ایم.

وی از خیرین به عنوان بهترین تاجرها یاد کرد و افزود: خیرین بهترین تاجرها هستند و می دانند که کجا سرمایه گذاری کنند تا آخرت خود را آباد کنند.

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) در پایان به نقش کمیته امداد در جامعه اشاره کرد و گفت: کمیته امداد نقش عمده اش ظهور و بروز استعدادهای نهفته می باشد.

نویسنده
احمد مظفری
مطالب مرتبط
  • نظراتی که حاوی حرف های رکیک و افترا باشد به هیچ عنوان پذیرفته نمیشوند
  • حتما با کیبورد فارسی اقدام به ارسال دیدگاه کنید فینگلیش به هیچ هنوان پذیرفته نمیشوند
  • ادب و احترام را در برخورد با دیگران رعایت فرمایید.
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *