احداث کمپ ورزشی و برگزاری بازی‌های تیم فوتسال در ورزقان خواست مردم است

فرماندار شهرستان ورزقان، گفت؛ احداث کمپ ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان توسط شرکت ملی صنایع مس ایران که زمینه ساز انتقال بازی‌های تیم فوتسال مس ورزقان به شهرستان است؛ از جمله مطالبات مردم منطقه به شمار می‌رود.

احداث کمپ ورزشی و برگزاری بازی‌های تیم فوتسال در ورزقان، خواست مردم است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای ورزقان محمدباقر خانی امروز در حاشیه بازدید از اردوی آمادگی تیم فوتسال مس ورزقان که از هفته گذشته در شهر ورزقان آغاز شده است، ضمن قدردانی از تلاش‌های بازیکنان، کادر فنی و عوامل باشگاه در سومین قهرمانی متوالی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در رقابت‌های لیگ‌برتر کشور، اظهار امیدواری کرد؛ در سایه حمایت‌های شرکت ملی صنایع مس ایران و مجتمع مس سونگون این موفقیت‌ها تداوم داشته باشد.

وی از رویکرد مدیریت ارشد شرکت مس در توجه به مسائل فرهنگی و ورزشی به عنوان یکی از محورهای مسئولیت اجتماعی این شرکت تشکر کرد.

فرماندار ورزقان، توسعه زیرساخت‌های ورزشی در شهرستان، به ویژه احداث کمپ ورزشی چند منظوره باشگاه مس ورزقان را توسط شرکت ملی صنایع مس ایران، از جمله خواسته‌های جوانان و جامعه ورزش استان و شهرستان برشمرد و بر اجرایی شدن این پروژه در اسرع وقت تاکید کرد.

وی، ایفای نقش بیش از پیش در مسائل فرهنگی، کمک به توسعه ورزش همگانی و توجه به دیگر رشته‌های ورزشی توسط باشگاه مس سونگون ورزقان در کنار ورزش قهرمانی را فوتسال خواستار شد.

ضیغمی مشاور مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، بیات‌ماکو مدیر مجتمع مس سونگون ورزقان، مدیر روابط عمومی و نظارت بر خدمات مس سونگون، بخشدار مرکزی، مدیرعامل و معاون فرهنگی باشگاه مس ورزقان و رئیس ورزش و جوانان شهرستان در این بازدید حضور داشتند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *