از پرداخت وام به بیش از ۲ هزار نفر تا ارائه خدمات در ۳۰ باجه روستایی

علیپور رئیس پست بانک شعبه ورزقان برای پاسخ گوی به مردم قبل از خطبه های نماز جمعه در میز خدمت حاضر شد و در حاشیه آن به سوال خبرنگار آوای ورزقان پاسخ داد.

به گزارش آوای ورزقان ؛ مهران علیپور در گفتگو با خبرنگار آوای ورزقان گفت: پست بانک با ۷ دستگاه عابر بانک در شهر و روستای های مختلف شهرستان ارائه خدمات می کند و در آینده نیز سعی خواهد شد این تعداد افزایش پیدا کند.

۱۲ باجه بانکی در روستاهای مختلف به دستگاه های صدور آنی کارت بانکی مجهز هستند و خدمات مورد نیاز در سریع ترین زمان ارائه می گردد.

وی با بیان اینکه وضعیت باجه های پست بانک شهرستان در استان در وضعیت عالی قرار دارد گفت: تلاشمان این است که خدمات بانکی به آسانی در دسترس مردم شهرستان و تمامی روستائیان عزیز قرار بگیرد

رئیس پست بانک ورزقان گفت: وام های که از طریق کمیته امداد امام (ره) ، اداره بهزیستی و بنیاد مسکن معرفی شدند نزدیک به صد درصد پرداخت شده است.

علیپور ادامه داد: ۸۰ درصد منابع شعبه پست بانک از طریق تسهیلات به مردم شهرستان پرداخت شده است.

وی ادامه داد: عمده مشکلی که گریبان گیر بانک ها شده است افزایش حجم کار می باشد و در مقابل نیز از نظر نیروی انسانی با کسری مواجه هستیم.

رئیس پست بانک شهرستان ورزقان گفت: پست بانک در شهرستان ورزقان توسط ۳۰ باجه روستای به تعداد ۲ هزار ۱۰۰ فقره تسهیلات پرداخت کرده کرده است

وی در پایان گفت: وجه تمایز پست بانک با دیگر شعبات بانکی کشور ارائه خدمات نوین بانکی به هم روسائیان عزیر در دور دست ترین مناطق روستایی است و این یک افتخار بزرگ برای پست بانک در ایجاد توازن و عدالت اجتماعی در استفاده هموطنان عزیز از خدمات بانکی در روستاها می باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *