بخش عمده‌ای از امنیت استان را مدیون سربازان گمنام امام زمان (عج) هستیم

به گزارش آوای ورزقان، اسماعیل جبارزاده در گفت‌وگو با آناج ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)، اظهار داشت: ما سربازانی در این کشور داریم که به صورت غیر محسوس فعالیت داشته و امنیت کشور را فراهم می آورند. وی ادامه داد: عده‌ای در اقصی نقاط ایران با لباس فرم، امنیت کشور …

به گزارش آوای ورزقان، اسماعیل جبارزاده در گفت‌وگو با آناج ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)، اظهار داشت: ما سربازانی در این کشور داریم که به صورت غیر محسوس فعالیت داشته و امنیت کشور را فراهم می آورند.

وی ادامه داد: عده‌ای در اقصی نقاط ایران با لباس فرم، امنیت کشور را تضمین می‌کنند و بخشی دیگر مثل سربازان امام زمان (عج) به صورت غیر محسوس بخش عمده‌ای از امنیت کشور را تامین می‌کنند.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مردم قدردان زحمات سربازان گمنام امام زمان هستند خاطرنشان کرد: عده‌ای در طول سالیان گذشته در تلاش بودند که امنیت کشور را مختل نمایند ولی سربازان گمنام امام زمان (عج) توطئه‌شان را خنثی کردند.

وی آذربایجان‌شرقی را به عنوان یکی از امن‌ترین استان‌ها قلمداد کرد و افزود: بخشی از این امنیت مرهون زحمات عزیزانی است که به صورت ناشناخته در کنار سایر نیروهای نظامی و انتظامی تلاش می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *