مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجانشرقی:

آلایندگی معدن طلای اندریان به اثبات برسد قطعا معدن تعطیل می‌شود

حمید قاسمی در گفت‌وگو با پایگاه خبری آوای ورزقان ، با بیان اینکه اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی به معدن طلای اندریان اجازه فعالیت داده است، اظهار داشت: این اجازه تا زمانی معتبر است که هیچگونه آلودگی نداشته باشد. مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه معدن طلای اندریان در طول چند …

حمید قاسمی در گفت‌وگو با پایگاه خبری آوای ورزقان ، با بیان اینکه اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی به معدن طلای اندریان اجازه فعالیت داده است، اظهار داشت: این اجازه تا زمانی معتبر است که هیچگونه آلودگی نداشته باشد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه معدن طلای اندریان در طول چند سال نتوانسته بود ارزیابی زیست محیطی را کسب کند افزود: به همین دلیل از سوی محیط زیست مجوزی برای بهره‌برداری صادر نمی‌شد.

وی در ادامه به چگونگی فعالیت معدن طلای اندریان اشاره کرد و گفت: بعد از جلسات مختلف و فشرده در سازمان محیط زیست تصمیم بر این گرفته شد که در این معدن نظارت و پایش به صورت مستمر انجام شود.

حمید قاسمی تاکید کرد: در زمان‌های مختلف پسماندها و چاه‌های زیر زمینی در این معدن بشدت کنترل می‌شوند و اگر آلودگی گزارش شود قطعا معدن تعطیل خواهد شد.

انتهای پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *